reklama
reklama
reklama
reklama

Kolejne starty i sukcesy pływaków kutnowskiego Delfinka [FOTO]

Zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego „Delfinek” w Kutnie mają za sobą zmagania w XXIII Grudziądzkim Pucharze ORKI pod patronatem Macieja Glamowskiego, Prezydent Grudziądza.

- R E K L A M A -

W pierwszym bloku startowało 57 zawodników z 14 klubów w wieku 14-19 lat na dystansach stumetrowych a w drugim 200 uczestników z 21 klubów w wieku 10-13 lat pływało „pięćdziesiątki”. Obowiązek startu każdego zawodnika w 4 konkurencjach indywidualnych wymagał od startujących dużej wszechstronności stylowej i umiejętności szybkiej regeneracji.

Impreza ta bardzo różni się od typowych zawodów pływackich, gdyż wymaga wszechstronnego przygotowania stylowego.

- R E K L A M A -

Zawodnicy wyróżnieni statuetkami i dyplomami za sumę startów w czterech stylach to:

Żydowo Zuzanna – 5 miejsce
Oleksik Zofia – 6 miejsce
Michalak Natalia – 7 miejsce

Gratulujemy wszystkim zawodnikom udanych startów i pobitych rekordów życiowych. Komplet wyników poszczególnych konkurencji poniżej:

- R E K L A M A -

Mężczyźni

MAZUREK, Adam – 2008
100m dowolny czas 1:06.79 – 8 miejsce
100m grzbietowy czas 1:21.53 – 8 miejsce
100m klasyczny czas 1:27.68 – 6 miejsce
100m motylkowy czas 1:24.92 – 8 miejsce

PAWLAK, Franciszek – 2012
50m dowolny czas 38.81
50m grzbietowy czas 48.01

Kobiety

CIOŁEK, Tatiana – 2012
50m dowolny czas 40.53
50m grzbietowy czas 38.18 – 2 miejsce
50m klasyczny czas 52.81
50m motylkowy czas 43.64 – 12 miejsce

MICHALAK, Natalia – 2013
50m dowolny czas 40.69 – 5 miejsce
50m grzbietowy czas 51.31 – 6 miejsce
50m klasyczny czas 53.18 – 2 miejsce
50m motylkowy czas 59.49 – 13 miejsce

OLEKSIK, Zofia – 2013
50m dowolny czas 42.74 – 6 miejsce
50m grzbietowy czas 51.75 – 7 miejsce
50m klasyczny czas 58.86 – 10 miejsce
50m motylkowy czas 48.28 – 5 miejsce

SOBIECKA, Amelia – 2009
100m dowolny czas 1:29.52
100m grzbietowy czas 1:38.75
100m klasyczny czas 1:44.18 – 11 miejsce
100m motylkowy czas 1:32.11 – 10 miejsce

WALCZAK, Gabriela – 2012
50m dowolny czas 48.37
50m grzbietowy czas 1:01.32
50m klasyczny czas 58.59
50m motylkowy czas 1:06.89

WALCZAK, Weronika – 2012
50m dowolny czas 41.08
50m grzbietowy czas 51.15
50m klasyczny czas 53.78

WYBRAŃSKA, Maja – 2010
50m dowolny czas 45.49
50m grzbietowy czas 53.60
50m klasyczny czas 57.49
50m motylkowy czas 1:00.66

ŻYDOWO, Zuzanna – 2012
50m dowolny czas 36.25 – 5 miejsce
50m grzbietowy czas 42.04 – 7 miejsce
50m klasyczny czas 47.22 – 5 miejsce
50m motylkowy czas 43.56 – 11 miejsce




- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: