reklama
reklama

Kolejne zezwolenie na działalność w strefie ekonomicznej. Zainwestują 4 mln zł

Firma Profilpas Polska odebrała drugie zezwolenie na działalność na terenie Podstrefy Kutno Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Uroczystość miała miejsce 27 czerwca w siedzibie ŁSSE w Łodzi. Zezwolenie z rąk Wojewody Łódzkiego Zbigniewa Rau odebrał Giuseppe Botticini – Dyrektor Profilpas Polska Sp. z o.o.

Wydane zezwolenie dotyczy realizacji 2 projektów innowacyjnych, partnerem jednego z nich jest Politechnika Łódzka. Spółka deklaruje poniesienie na terenie Podstrefy Kutno wydatków inwestycyjnych w wysokości co najmniej 4 000 000 zł w terminie do dnia 31 grudnia 2020 roku oraz zwiększenie zatrudnienia do 58 pracowników do dnia 31 października 2026 roku.

- R E K L A M A -

Spółka Profilpas zajmuje się produkcją profili metalowych i z PCV, przeznaczonych do układania podłóg i nawierzchni z płytek ceramicznych, marmuru, wykładzin dywanowych, parkietów, podłóg laminowanych. Jakość produktów, bogactwo oferty, wyjątkowy charakter proponowanych rozwiązań technicznych i estetycznych sprawiły, że spółka Profilpas stała się jednym z najważniejszych producentów w Europie.

Pierwsze zezwolenie spółka odebrała 11 października 2007 roku. Produkty trafiają na rynek krajowy oraz do krajów skandynawskich, republik bałtyckich, Rosji, Białorusi i Ukrainy oraz Kazachstanu.

- R E K L A M A -

O nowoczesności zakładu świadczy organizacja produkcji i nowoczesny park maszynowy, charakteryzujący się wysoką wydajnością. Do produkcji profili w zależności od modelu i zastosowania używane są następujące materiały: aluminium, stal nierdzewna, mosiądz, drewno oraz PVC. Zastosowane materiały są ponadto dostępne w różnych wariantach kolorystycznych i o różnych fakturach, co wzbogaca ofertę firmy w odpowiedzi na coraz to wyższe wymagania klientów nie tylko w kwestii jakości, ale i estetyki.

Firma produkuje około 2000 artykułów w 6000 wariantach, a program ERP pozwala na realizację zamówień klientów w ciągu 4-8 godzin od ich otrzymania.

- R E K L A M A -

źródło: UM Kutno

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: