reklama

Kolejne zmiany na Placu Wolności. Pojawiła się wyjątkowa wystawa [ZDJĘCIA]

Kolejne nowości na Placu Wolności. Od kilku kutnianie spacerujący po centrum naszego miasta mogą podziwiać wyjątkową różaną wystawę.

- R E K L A M A -

W centralnej części Placu Wolności ustawione zostały plansze przedstawiające mieszkańców Kutna i ich piękne róż. To element akcji „WyRÓŻnij się 2022” prowadzonej przez Kutnowski Dom Kultury. Autorem zdjęć jest Paweł Pisarski. Wystawa dostępna – choć na tę chwilę nie jest znana jej lokalizacja – będzie także podczas zbliżającego się 48. Święta Róży.

Akcja „WyRÓŻnij się!” zainicjowana w czerwcu 2017 roku, to przedsięwzięcie o charakterze społecznym, angażujące naszych mieszkańców w tworzenie różanego miasta. W ramach akcji, wszyscy Ci, którzy posiadają róże w swoich ogrodach i ogródkach mogą się nimi oficjalnie pochwalić.

- R E K L A M A -

„Galeria profesjonalnych, wykonanych przez naszego fotografa zdjęć kutnowskich pasjonatów wraz z efektem ich różanej uprawy będzie dostępna w naszych mediach społecznościowych oraz na stronie Święta Róży lub również w różnych publikacjach dotyczących promocji Miasta Kutno!” – komentują przedstawiciele KDK-u.

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: