Kolejne zwycięstwa KS Kutno, młode lwy pokazały pazur

Piłkarze KS-u Kutno mimo zapewnienia sobie utrzymania w IV lidze łódzkiej nie zwalniają tempa. Kutnianie wygrali ostatnie dwa spotkania ze Zjednoczonymi Stryków i Szczerbcem Wolbórz, a szansę gry dostali zmiennicy i utalentowani piłkarze z Akademii KS Kutno.

- R E K L A M A -

W sobotę 8 czerwca KS Kutno wygrał na własnym boisku 1-0 ze Zjednoczonymi Stryków, a zwycięską bramkę strzelił wychowanek KS-u z rocznika 2004, Bartłomiej Tomczak.

W spotkaniu ze strykowianami w wyjściowym składzie KS-u wystąpiło aż 8 młodzieżowców, z czego połowa to wychowankowie Akademii KS Kutno. Byli nimi Jakub Kornacki (2006 rocznik), Artur Pankowski (2007), Stanisław Florczak (2006) i Bartłomiej Tomczak (2004)

- R E K L A M A -

W środę 12 czerwca KS pojechał do Wolborza, gdzie pokonał 3-0 tamtejszego Szczerbca. Na listę strzelców wpisali się Piotr Kasperkiewicz, Krystian Starczewski i Marcin Kacela.

Tym razem w składzie wyjściowym znów pojawiły się „Młode Lwy”, które pokazały, że drzemie w nich spory potencjał i w najbliższych sezonach mogą stanowić o sile pierwszej jedenastki.

- R E K L A M A -

KS Kutno 1-0 Zjednoczeni Stryków
Tomczak

KS Kutno: B. Nikołaj – Tomczak, Kasperkiewicz, Dąbrowski, Kornacki, Pankowski, Gibulski, Frątczak, Głowiński, Florczak, Wiśniewski; zagrali też: Bujalski, Felczak, Kozanecki, Ramel, Starczewski, D. Nikołaj;

Szczerbiec Wolbórz 0-3 KS Kutno
Kasperkiewicz 43, Starczewski 80, Kacela 83

KS Kutno: B. Nikołaj – Kasperkiewicz, Dąbrowski, Kozanecki, Frątczak, Wiśniewski, Florczak, Kornacki, Pankowski, Gibulski; zagrali też: Kacela, Pęgowski, Tomczak, Ramel, Starczewski

W najbliższą sobotę KS Kutno na własnym boisku zmierzy się z ŁKS-em III Łódź, który ma 42 punkty i zajmuje 11 pozycję. Kutnianie mają w dorobku 49 punktów i plasują się na 7 miejscu w tabeli.

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: