PanoramaKutna.plKutnoKolejny nowy sklep na Żwirki i Wigury. Tej sieci nie było jeszcze w Kutnie (ZDJĘCIA)

Kolejny nowy sklep na Żwirki i Wigury. Tej sieci nie było jeszcze w Kutnie (ZDJĘCIA)

W najbliższych dniach w galerii handlowej przy ul. Żwirki i Wigury otwarty zostanie kolejny nowy sklep należący do sieci, której jeszcze w Kutnie nie było.

Odkąd galerię przy Żwirki i Wigury przejął niemiecki Saller, otwartych zostało już kilka nowych sklepów. Kutnianie mogą wybrać się między innymi do Action, Tediego, Marketu Słoń, Sinsaya czy Rossmana.

-

Teraz do nowych marek, jakie znajdują się w S1 na Żwirki i Wigury dołącza Kakadu Zoo. To sklep sieci, jakiej jeszcze nie było w naszym mieście, a najbliższy sklep mieścił się do tej pory w łódzkiej Manufakturze.

Kakadu Zoo – informacje o nowym sklepie w Kutnie

Od powstania pierwszego sklepu Kakadu do dziś minęło wiele lat, firma powstała w 1999r. W tym czasie stała się liderem rynku zoologicznego. Dziś posiadamy 52 sklepy stacjonarne zlokalizowanych w centrach i parkach handlowych oraz sklep internetowy.

-

Od samego początku celem Kakadu było stworzenie profesjonalnej sieci sklepów zoologicznych w całej Polsce. Koncepcja zakładała by były one bardziej atrakcyjne od reszty, z lepszą lokalizacją, przyjaznym miejscem dokonywania zakupów oraz atrakcyjnym partnerem w biznesie, który swoją ofertą i podejściem różni się od reszty rynku.

-

W naszej ofercie znajdziecie Państwo wysokiej jakości karmy, których nie można kupić w super czy hipermarkecie. Obok karm, również przysmaki i akcesoria dla psów, kotów, gryzoni, ptaków i innych zwierząt. W sprzedaży mamy także duży wybór zwierząt – tych rzadko spotykanych, jak i bardzo popularnych. Wszystkie zwierzęta oferowane w sklepach zoologicznych Kakadu są pod stałą opieką lekarzy weterynarii.-

Nie przegap: