reklama
reklama

Kolejny śmiertelny wypadek w regionie, nie żyje mężczyzna [ZDJĘCIA]

Trwa czarna seria na drogach w naszym regionie. Nie żyje 73-letni mężczyzna, który brał udział w poniedziałkowym wypadku w Sierakowie na pograniczu powiatów kutnowskiego i gostynińskiego.

W poniedziałek około godziny 9 do dyżurnego KP PSP w Gostyninie wpłynęło zgłoszenie o wypadku drogowym na 36 kilometrze drogi krajowej nr 60, w miejscowości Sieraków, tuż przy pograniczu powiatów kutnowskiego i gostynińskiego. Na miejsce zadysponowane zostały zastępy z gostynińskiej Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej PSP oraz zastępy z Ochotniczych Straży Pożarnych z Sierakówka oraz Szczawina Kościelnego.

- R E K L A M A -

CZYTAJ TAKŻE: Tragiczny wypadek na trasie Kutno-Płock, nie żyją 2 młode osoby

– Po dojeździe na miejsce zdarzenia stwierdzono, że doszło do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych. Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, utworzeniu dostępu do osób poszkodowanych przy użyciu narzędzi hydraulicznych i ich bezpiecznej ewakuacji z rozbitych pojazdów – mówi st. bryg. Andrzej Ledzion z KP PSP w Gostyninie.

- R E K L A M A -

Osoby poszkodowane zostały przekazane zespołom ratownictwa medycznego, w tym jedna osoba została zabrana przez śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Na czas prowadzonych działań droga krajowa była zablokowana, a policja wyznaczyła objazdy.

W działaniach brały udział 3 zastępy PSP (8 strażaków) i 3 zastępy OSP (18 strażaków), 2 zespoły ratownictwa medycznego, śmigłowiec LPR oraz policja.

- R E K L A M A -

Jak informuje portal gostynin24.pl, w wypadku śmierć poniósł 73-letni kierowca z powiatu kutnowskiego jadący pojazdem kia ceed. Według gostynińskiego portalu drugi z kierowców, mógł być pod wpływem alkoholu.

źródło: KP PSP w Gostyninie, gostynin24.pl
- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: