Kolejny wygrany sparing KS-u Kutno przed rozpoczęciem sezonu

W swoim drugim przedsezonowym sparingu piłkarze KS Kutno wygrali na własnym boisku 2-0 z Orłem Parzęczew. Oba gole zdobył Marcin Kacela, król strzelców czwartej ligi poprzedniej kampanii.

- R E K L A M A -

Pierwsza bramka w sparingu z Orłem padła w 23. minucie, a jej autorem był Marcin Kacela. Na kolejne trafienie czekać trzeba było do 60. minuty – wówczas Kacela zdobył swojego drugiego gola i ustalił wynik na 2-0 dla gospodarzy.

– Uważam, że mecz był pod naszą kontrolą. Jesteśmy po ciężkim tygodniu pracy i było to widać podczas gry. Ciężkie i zarazem zmęczone nogi powodowały niedokładność, która się nam momentami przytrafiała – powiedział po meczu Marcin Kacela, cytowany przez klubową stronę.

KS nie podaje do wiadomości mediów i kibiców składu, w jakim wystąpił w meczu z Orłem Parzęczew, ze względu na kilku testowanych zawodników. Wiadomo, że na murawie zameldowało się jednak kilku młodych graczy z akademii KS-u. Wśród nich znaleźli się między innymi Gracjan Tarczyński, Filip Jadczak, Artur Pankowski, Dominik Głuchowski, Jakub Kornacki, Bartosz Tomczak, Denis Yanis czy Sebastian Gontarek.

Przed rozpoczęciem sezonu (weekend 12-13 sierpnia) kutnianie zagrają jeszcze dwa sparingi: 29 lipca z Sokołem Aleksandrów Łódzki i 5 sierpnia ze Zrywem Wygoda.