reklama
reklama
reklama
reklama

Kolejnych dwóch zawodników podpisało kontrakty z Polfarmexem

W ostatnich dniach klub KKS PRO BASKET KUTNO S.A. przedłużył kontrakty z dwoma zawodnikami, którzy reprezentowali Polfarmex Kutno w zeszłym sezonie.

Pierwszym z nich jest kutnianin Szymon Pawlak, który jest wychowankiem klubu i całą swoją dotychczasową karierę koszykarską spędził w rodzimym Kutnie. Jego kontrakt został automatycznie przedłużony dzięki zapisom zawartym w umowie podpisanej w zeszłym sezonie. W poprzednich rozgrywkach Szymon rozegrał 32 spotkania spędzając średnio na parkiecie niecałe 11 minut, w czasie których zdobywał 2.8 punktu. Nasz zawodnik bardzo dobrze rozpoczął sezon, ale miał nieco gorszą końcówkę, co na pewno miało związek z dużą ilością nauki, jako że Szymon zdawał egzamin maturalny. Był to jego debiut na pierwszoligowych parkietach i wierzymy, że zdobyte w ubiegłym sezonie doświadczenie zaprocentuje i pozwoli na lepsze występy w nadchodzących zmaganiach.

- R E K L A M A -

Na pozycjach obwodowych szykuje się duża konkurencja, ponieważ kolejnym zawodnikiem, który pozostaje w naszej drużynie na kolejny sezon jest Bartek Majewski. Po dobrych występach na parkietach 1 ligi Bartek walczył o miejsce w składzie ekstraklasowego klubu z Sopotu, z którego był wypożyczony. Jego sytuacja pozostawała cały czas niejasna i zawodnik postanowił nie czekać dłużej i dalej rozwijać swoje umiejętności w kutnowskim klubie. Dotychczasowo popularny „Major” rozegrał w Kutnie 16 spotkań, w których zdobywał średnio 9.4 punktu uzyskując eval na poziomie 8.1 w czasie 24 minut spędzonych na parkiecie.

Witamy Bartka i Szymona ponownie na pokładzie Polfarmexu i życzymy udanego sezonu 2018/2019!

- R E K L A M A -

Wcześniej kontrakty z Kutnem podpisali już: January Sobczak, Patryk Gospodarek, Patryk Wieczorek, Karol Obarek, Filip Czyżnielewski, Paweł Nowicki, Tomasz Andrzejewski, Maciej Żmudzki, Michał Marek. Trenerami drużyny pozostają Jarosław Krysiewicz oraz Krzysztof Szablowski.

źródło: KKS Pro-Basket Kutno

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: