„Kolory Polski” w Leszczynku, czyli wyjątkowa inauguracja sezonu letniego (ZDJĘCIA)

Jubileuszowa edycja Wędrownego Festiwalu Filharmonii Łódzkiej „Kolory Polski” Rozpoczęła Sezon Letni w Leszczynku. Mimo kapryśnej pogody, publiczność doświadczyła wyjątkowego koncertu.

- R E K L A M A -

30 czerwca w pięknym zespole dworsko-parkowym w Leszczynku odbyło się wyjątkowe wydarzenie muzyczne, które na długo pozostanie w pamięci uczestników. Jubileuszowa, 25. edycja Wędrownego Festiwalu Filharmonii Łódzkiej „Kolory Polski” zainaugurowała sezon letni w niezapomniany sposób.

Podczas koncertu zgromadzona publiczność, wśród której znalazł się między innymi wójt gminy Kutno Michał Łuczak czy Małgorzata Grabarczyk, przewodnicząca Sejmiku Województwa Łódzkiego, mogła delektować się najsłynniejszymi piosenkami rockowymi z repertuaru zespołów takich jak Kult, Dżem, Metallica, Lombard i innych. Utwory te zostały zaprezentowane w unikalnych aranżacjach Mariusza „Lewego” Lewandowskiego, znanego również jako „Lewy Dyrygent”. Na scenie wystąpili Małgorzata Hutek (śpiew), zespół instrumentalny NO-NET oraz męski zespół wokalny The Singing Heads pod dyrekcją samego Lewandowskiego.

- R E K L A M A -

Podczas wydarzenia na miejscu dostępne były stoiska sprzedażowe z rękodziełem, smakołyki od Koła Gospodyń Wiejskich Byszewianki czy lody od Lodovi. Dobrej zabawy nie popsuła kapryśna pogoda i wichura, jaka przeszła nad regionem.

Wydarzenie przyciągnęło do Leszczynka licznych miłośników muzyki, którzy z entuzjazmem przyjęli zarówno artystów, jak i samą ideę festiwalu, który już od ćwierć wieku promuje kulturę muzyczną w różnych zakątkach regionu. Organizatorzy wyrazili wdzięczność za wybór i zaufanie, jakim obdarzyli ich uczestnicy festiwalu, oraz zapowiedzieli kolejne emocjonujące wydarzenia w ramach tegorocznej edycji.


- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: