Komendant policji z Kutna włącza się do charytatywnej akcji. Przekazał wyjątkową odznakę

Komendant kutnowskiej policji podinsp. Józef Poreda włączył się do akcji charytatywnej mającej na celu pomoc jednemu z policjantów z naszego województwa.

Jak informuje grupa wolontarystyczna „Agrafka”, Komendant Powiatowy Policji w Kutnie podinsp. Józef Poreda, były Naczelnik Wydziału Kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi, wcześniej funkcjonariusz KPP w Pabianicach, kolega Rafała, przekazał oryginalną odznakę Narodowej Policji Ukrainy otrzymaną od gen. Wiaczesława Abroskina, Zastępcy Komendanta Narodowej Policji Ukrainy za udział w zatrzymaniu na terenie Ukrainy obywatela Gruzji Mamuki K., sprawcy głośnego w październiku 2018 roku zabójstwa Pauliny D. w Łodzi.

- R E K L A M A -

Licytacja specjalna trwa do 6.01.2021 r.
Cena wywoławcza: 100 zł

Aukcja znajduje się tutaj >

Pomóżmy Rafałowi wywalczyć zdrowie

Rafał jest policjantem od 20 lat. Od kilku lat kierował zespołem do spraw nieletnich w Pabianicach. Aktywny, przyjacielski, empatyczny i zaangażowany. Wielokrotnie niósł pomoc innym, to dla Niego sens pracy. Drugi człowiek jest dla Rafała najważniejszy.

- R E K L A M A -

Trafił do szpitala w sierpniu 2020 roku po tym, jak zemdlał w domu. Właśnie zaczynał urlop.

Rezonans nie dał odpowiedzi na pytanie, co tak naprawdę się stało. Czekał na nią dwa miesiące. W tym czasie jeszcze dwukrotnie był hospitalizowany. Po ostatnim z ataków stracił mowę, miał niedowład prawej ręki. Krwawienie w głowie zmusiło lekarzy do natychmiastowej operacji. Na diagnozę czekali wszyscy, a zwłaszcza On, żona Kasia, 11-letnia córka Ola i 16-letni syn Jakub.

- R E K L A M A -

Nikt jednak nie spodziewał się, że zamiast odpowiedzi, nadejdzie wyrok: glejak wielopostaciowy IV stopnia lewej półkuli. Najbardziej złośliwy spośród wszystkich…

Więcej o historii Rafała przeczytacie tutaj >

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: