reklama
reklama
reklama
reklama

Komitet Serendy przedstawił kandydatów na prezydenta Kutna oraz radnych do miasta i powiatu

Komitet Wyborczy Wyborców Bartosza Serendy zaprezentował swoich kandydatów do rady miasta Kutno, a także do rady powiatu kutnowskiego.

- R E K L A M A -

W niedzielę na Placu Piłsudskiego odbyła się konferencja prasowa Bartosza Serendy i członków jego komitetu wyborczego. Podkreślano, że jest to komitet społeczny.

― Jak widzicie jesteśmy komitetem naprawdę społecznym. Każdy, kto chciał, mógł zabrać głos. Tu spotykamy się wśród ludzi. Mieszkańcy przystają, słuchają, z zaciekawieniem, podchodzą, mimo że jest taka pogoda jaka jest, bo nie jest ciepło. Na podsumowanie tego spotkania powiedzmy sobie trzy rzeczy. Po pierwsze wybraliśmy sobie wspólnie kandydatów na radnych i jesteśmy naprawdę komitetem społecznym. Po drugie wybraliśmy sobie prezydenta i jesteśmy naprawdę komitetem społecznym. To, czego nam brakuje? Brakuje nam programu. Każdy z nas, jak widzicie, ma swoje pomysły, nazwijmy to priorytetami społecznymi. Ale skoro jesteśmy naprawdę komitetem społecznym, to zapytajmy jeszcze ludzi, co należy w Kutnie zmienić, co należy w Kutnie zrobić i w każdym miejscu, w każdym mieście i w każdej wsi powiatu kutnowskiego ― mówił podczas konferencji Bartosz Serenda.

- R E K L A M A -

Bartosza Serenda będzie ubiegał się o stanowisko prezydenta Kutna. Pełną listę kandydatów KWW Bartosza Serendy można znaleźć tutaj

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: