reklama
reklama

Kompletnie pijani rodzice prowadzili wózek z 2-letnim dzieckiem. Matka miał 2, a ojciec 3 promile!

Kompletnie pijani rodzice prowadzili wózek z 2-letnią córką, po jednej z głównych ulic Kutna. Na szczęście dziecku nie stała się żadna krzywda. Interwencję podjęli policjanci, którzy wracali po służbie do domu. Sprawa nieodpowiedzialnych dorosłych trafi teraz do sądu rodzinnego.

- R E K L A M A -

5 kwietnia 2024 roku około godziny 16 na ulicy Kopernika w Kutnie policjanci zauważyli zataczającą się parę, która prowadziła wózek z dzieckiem. Problemy z utrzymaniem równowagi wskazywały, że zarówno mężczyzna – który pchał przed sobą wózek z dzieckiem jak i kobieta, mogą być nietrzeźwi. Całą sytuację zauważyli policjanci kutnowskiej komendy, będący po służbie i natychmiast zareagowali.

Zaparkowali swój pojazd a następnie szli za „parą” monitorując ich zachowanie, jednocześnie informując dyżurnego o całym zdarzeniu. Po dotarciu we wskazane miejsce patrolu, policjanci wspólnie podjęli interwencję. Po wylegitymowaniu okazało się, że 27 -letnia kobieta i 38-letni mężczyzna, zabrali swoją 2-letnią córkę na spacer. Badanie stanu trzeźwości kobiety wykazało ponad 2 promile alkoholu natomiast u mężczyzny 3 promile w organizmie.

- R E K L A M A -

„Dziewczynka została przekazana pod opiekę dziadka. Dzięki szybkiej i sprawnej reakcji funkcjonariuszy na szczęście dziecku nic złego się nie stało. Po raz kolejny mundurowi udowodnili, że policjantem jest się całą dobę” ― mówi mł. asp. Daria Olczyk z Komendy Powiatowej Policji w Kutnie.

O przyszłości rodziców zadecyduje teraz sąd rodzinny.

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: