reklama
reklama

Kończy się ważna drogowa inwestycja w Kutnie. W poniedziałek tędy nie pojedziemy

W najbliższych dniach zakończą się prace budowlane na ulicy Narutowicza w Kutnie. Na poniedziałek zaplanowane jest układanie warstwy ścieralnej nawierzchni jezdni. Będzie się to wiązać z utrudnieniami dla kierowców.

– Na czas trwania tych prac, czyli w godzinach od 7:00 do 15:30 ulica Narutowicza będzie zamknięta dla ruchu samochodowego na całej długości. Po południu będzie można już swobodnie przejechać w tamtym rejonie i to po nowej równej nawierzchni – mówi Kamil Klimaszewski z Biura Prasowego UM Kutno.

- R E K L A M A -

Tym samym zakończą się trwające w ostatnich miesiącach prace związane z kompleksową wymianą kanalizacji sanitarnej w tym miejscu.

– To dobra informacja dla mieszkańców oraz wszystkich odwiedzających miejskie targowisko. Przed świętami wielkanocnymi będzie można już przejechać po równej drodze, co jest ważne zarówno dla kupujących jak i sprzedających na targowisku – dodaje Kamil Klimaszewski.

- R E K L A M A -

Po ułożeniu warstwy ścieralnej, robotnikom zostaną jedynie prace wykończeniowe związane na przykład z namalowaniem oznakowania poziomego na jezdni.

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: