Koniec passy kutnowskich piłkarzy

W ten weekend kutnowscy piłkarze skończyli swoje serie. Pierwsza drużyna występująca w IV lidze doznała pierwszej porażki w sezonie, zaś rezerwy zdobyły pierwszy punkt w lidze okręgowej.

- R E K L A M A -

W sobotę KS Sand-Bus Kutno niespodziewanie przegrał na wyjeździe z Omegą Kleszczów. Kutnianie już po kwadransie przegrywali 0-2 i w kolejnych minutach nie byli w stanie zmienić losu spotkania, ostatecznie przegrywając aż 1-4. Honorową bramkę dla KS-u zdobył Łukasz Dynel.

KS po 4. kolejce zajmuje w tabeli piąte miejsce z dorobkiem 9 punktów. Prowadzi Orkan Buczek, który na swoim koncie ma 12 oczek. Najbliższy mecz kutnianie zagrają w najbliższą sobotę 7 września 17:30 na własnym boisku z rezerwami Pelikana Łowicz.

- R E K L A M A -

Pierwszy punkt rezerw

W lepszych nastrojach po wekendzie są za gracze rezerw KS-u Kutno. Podopieczni Jacka Walczaka na własnym boisku zremisowali 1-1 z LKS-em Sarnów. Dla kutnian to pierwszy zdobyty punkt w tegorocznej kampanii.

- R E K L A M A -

Kutnianie po rozegraniu 3 spotkań z dorobkiem 1 punktu zajmują odległe 13. miejsce w tabeli ligi okręgowej. Najbliższy mecz rezerwy KS-u zagrają 7 września o 17:00 na wyjeździe z GKS-em Ksawerów.

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: