Koniec pięknej przygody Olka w The Voice Kids. Zaśpiewał w wielkim finale! (FOTO)

Sara Egwu-James wygrała czwartą edycję The Voice Kids. W wielkim finale muzycznego show wystąpił także kutnianin Aleksander Klembalski.

W wielkim finale, w pierwszej części, Olek zaśpiewał znany utwór „Alleluja”, który w oryginale wykonywał Leonard Cohen. – Ja jestem oczarowana, przyznam szczerze, od początku Twojej drogi. Masz niesamowity feeling. Te Twoje falsety nie wychodzą mi z głowy, jestem w nich zakochana – Cleo.

- R E K L A M A -

Aleksander, widzę w Tobie przepiękną ewolucję. Z chłopaka, który staje się facetem – mówili Baron i Tomson.

Tyle już się wydarzyło, ta przygoda była dla Ciebie niesamowita. A po tym występie, ile jeszcze przed Tobą. Alleluja, że przyszedłeś do tego programu – powiedział Dawid Kwiatkowski.

- R E K L A M A -

W drugiej części finału Olek zaśpiewał „Nieznajomego” Dawida Podsiadło. – Wczułam się bardzo. Bardzo Ci dziękuję za te emocje. Ta dojrzałość, to niesamowite – zachwycała się Cleo.

Zamknij oczy, weź głęboki wdech i… zapamiętaj ten moment, bo tak się rozpoczyna Twoja wielka kariera – mówili Baron i Tomson.

- R E K L A M A -

Jak Ty to robisz? Naprawdę Olek, kiedy śpiewasz, naprawiasz coś w środku mnie, czego ja nie potrafię. Ty swoim głosem docierasz do takich miejsc w mojej duszy, że czuję, że wszystko jest okej – mówił Dawid Kwiatkowski.

Ostatecznie, głosami widzów czwartą edycję The Voice Kids wygrała Sara Egwu-James.

Droga Olka do finału The Voice Kids

Przypomnijmy, w zeszłą sobotę Olek Klembalski w finałowym odcinku The Voice Kids nie tylko zaśpiewał, ale także zagrał na skrzypcach i mogliśmy wysłuchać wyjątkowe wykonanie utworu Sama Smitha „Writing on the Wall” ze słynnego filmu o Jamesie Bondzie.

Mnie zamurowało, zbieram ząbki do tej pory. To co zaprezentowałeś na scenie, to było coś niesamowitego! Zaśpiewałeś ten utwór o wiele bardziej emocjonalnie niż sam Sam Smith – komplementowała występ Olka Cleo.

Twoja gra na skrzypcach… Ty jesteś muzyką, muzyka jest Tobą. Jesteś Ty, to co przedstawiasz i nasze zęby na podłodze – mówili z kolei Baron i Tomson.

Ty jesteś sprytny, wiesz? Dlatego, że obrałeś sobie w tym programie ścieżkę, która większość omija szerokim łukiem. Na przesłuchaniach i Jestem bardzo dumny, że jesteś w mojej drużynie – zachwycał się Dawid Kwiatkowski.

Kim jest Olek Klembalski?

Olek ma 14 lat i jest uczniem Szkoły Podstawowej nr 9 w Kutnie. Jego przygoda z muzyką zaczęła się, gdy miał 4 lata. Od najmłodszych lat śpiewa w Młodzieżowym Domu Kultury w Kutnie. Na swoim koncie ma wiele nagród i wyróżnień – zarówno tych lokalnych, jak i ogólnopolskich.

Jest artystyczną duszą. Uwielbia jeździć konno, malować obrazy na płótnie oraz szkicować. Ulubionym sportem Olka jest narciarstwo. Uczęszcza do II klasy II stopnia Państwowej Szkoły Muzycznej im. K. Kurpińskiego w Kutnie, gdzie uczy się gry na skrzypcach i na pianinie. W przyszłości chciałby zostać śpiewającym prawnikiem.- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: