Koniec roku w kutnowskich szkołach. Prezydenci wręczyli świadectwa [ZDJĘCIA]

Uczniowie w całej Polsce zakończyli rok szkolny 2023/24. Ostatni dzwonek wybrzmiał w szkołach, a na kończących rok szkolny czekały pożegnalne akademie.

- R E K L A M A -

Świadectwa zostały rozdane, a najlepsi uczniowie nagrodzeni wyróżnieniami i upominkami. Dokumenty potwierdzające promocję do następnej klasy w Szkołach Podstawowych nr 7 i 9 wręczał prezydent Kutna Mariusz Sikora.

— Chciałbym Wam wszystkim pogratulować oraz podziękować nauczycielom i rodzicom za to, że potrafią w Was obudzić chęć do nauki. Przed Wami dwa miesiące wytchnienia, dlatego korzystajcie z każdego wolnego dnia. Nie bójcie się marzyć, ale nie też nie podłamujcie się, jeśli w tym roku szkolnym coś Wam nie wyszło. Każdy następny rok jest szansą na udowodnienie, że potraficie sobie radzić z przeciwnościami — mówił prezydent Mariusz Sikora.

- R E K L A M A -

Świadectwa najlepszym uczniom w Szkołach Podstawowych nr 1 i 2 wręczali zastępcy prezydenta Jacek Boczkaja i Zbigniew Wdowiak.

— Wszystkim Wam drodzy uczniowie życzymy mnóstwa uśmiechu, radości i spokojnych oraz niezwykle długich wakacji — dodaje prezydent Sikora.

- R E K L A M A -

(UM Kutno)- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: