Koniec z nocnymi zlotami przy Manhatanie? Będzie więcej patroli

Więcej patroli straży miejskiej i policji w okolicach parkingu przy Manhatanie. To efekt interpelacji, jaką złożył radny Robert Feliniak. Problem dotyczył zjazdów miłośników motoryzacji, którzy zakłócają ciszę nocną.

- R E K L A M A -

Z relacji mieszkańców wynika, że na parkingu w każdy weekendowy wieczór, a nawet noc, odbywają się tzw. zjazdy samochodowe i motocyklowe młodzieży, podczas których zakłócana jest cisza nocna. Mieszkańcy zwracają uwagę na głośną muzykę dobiegającą z zaparkowanych samochodów oraz nagminne tzw. „gazowanie” samochodami i motocyklami – napisał w interpelacji radny Robert Feliniak.

Miasto ustosunkowało się do wniosku radnego i w tym rejonie ma być bezpieczniej.

- R E K L A M A -

Problem, który Pan poruszył w interpelacji jest znany Straży Miejskiej, która w godzinach swojej pracy na bieżąco podejmuje działania związane z zapewnieniem spokoju i porządku publicznego w tym rejonie – komentuje Zbigniew Wdowiak, zastępca prezydenta Kutna.

Jak zapewniają władze miasta, parking przy Manhattanie ma być częściej odwiedzany przez mundurowych.

- R E K L A M A -

Zwróciłem się ponadto do Komendanta Powiatowego Policji w Kutnie z pismem zawierającym prośbę o wzmożenie intensywności patroli policyjnych w okolicy parkingu przy ul. Podrzecznej, co powinno przyczynić się do rozwiązania problemu – dodaje Z. Wdowiak.

reklama

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: