reklama

Konkurs na Dzień Mamy rozstrzygnięty. W starostwie wręczono upominki [FOTO]

Starostwo Powiatowe w Kutnie rozstrzygnęło konkurs z okazji Dnia Mamy i wręczono nagrody. Upominki za najpiękniejsze życzenia dla mam wręczył Tomasz Walczewski, członek Zarządu Powiatu Kutnowskiego.

- R E K L A M A -

— Dzień Matki to wyjątkowe święto, podczas którego okazujemy naszą wdzięczność i miłość najważniejszej kobiecie w naszym życiu. To czas, kiedy doceniamy trud, poświęcenie i niezwykłe uczucia, jakimi obdarzają nas nasze matki. W ramach obchodów tego wyjątkowego dnia, odbył się konkurs, który miał na celu uhonorować matki i wyrazić im naszą wdzięczność. Cieszy mnie ogromnie, że nagrody zostały właśnie wręczone, a konkurs okazał się prawdziwym sukcesem — mówi Daniel Kowalik, Starosta Kutnowski.

— Konkurs na Dzień Matki przyciągnął uwagę licznych uczestników, którzy chcieli wyrazić swoje uczucia i podziękować matkom za ich nieoceniony wkład w nasze życie. Nagrodami były bukiety kwiatów oraz vouchery na obiad do Baru u Bogusi. Najmłodszy uczestnik konkursu wyrecytował piękny wiersz dla mamy za który otrzymał od nas ogromny pakiet gadżetów z herbem Powiatu Kutnowskiego — mówi Tomasz Walczewski, Członek Zarządu Powiatu Kutnowskiego.

- R E K L A M A -

Wierszyk, który wyrecytował najmłodszy uczestnik konkursu brzmiał: „Mamo, mamo coś Ci dam, jedno serce, które mam, a w tym sercu róży kwiat, Mamo żyj sto lat”.

— Dziękujemy firmie Bar u Bogusi za pomoc w organizacji konkursu —dodaje Tomasz Walczewski, członek Zarządu Powiatu Kutnowskiego.

- R E K L A M A -

(Starostwo Powiatowe w Kutnie)- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: