Konkurs rozstrzygnięty, poznaliśmy nazwisko nowej dyrektor PUP-u

Znamy nazwisko nowej dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy. Starosta rozstrzygnął konkurs na to stanowisko.

- R E K L A M A -

Na konkurs wpłynęła tylko jedna oferta i spełnił wszystkie wymagania formalne. Komisja Konkursowa na stanowisko dyrektor PUP-u w Kutnie wybrała Małgorzatę Czerwińską.

Komisja pozytywnie oceniła koncepcję funkcjonowania PUP w Kutnie oraz propozycję pozyskania i wykorzystania środków ze źródeł zewnętrznych, w tym zwiększenie wykorzystania potencjału kadrowego w urzędzie. Ponadto w przygotowanej koncepcji oraz podczas rozmowy kwalifikacyjnej kandydatka wykazała się dużymi predyspozycjami kierowniczymi i organizacyjnymi. Dodatkowym atutem jest wieloletni staż pracy w PUP w Kutnie, w tym także na stanowisku kierowniczym, co umożliwiło jej zdobycie wiedzy i umiejętności niezbędnych do pracy na stanowisku dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy w Kutnie – czytamy w dokumencie podpisanym przez starostę Daniela Kowalika.

- R E K L A M A -
reklama

Przypomnijmy, w połowie sierpnia starosta podjął decyzję o odwołaniu Małgorzaty Kochańskiej ze stanowiska Dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy w Kutnie.

– Przyczyną odwołania była utrata zaufania, która została uzasadniona w dokumencie dotyczącym odwołania. Pani Małgorzata Kochańska przestała pełnić funkcję dyrektora PUP, z tymże nadal pozostaje w stosunku pracy z Powiatowym Urzędem Pracy – mówił wówczas Dariusz Jabłoński, sekretarz powiatu.

reklama

reklama

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: