KORONAWIRUS. Co z Aquaparkiem Kutno? Dyrekcja wydała oświadczenie

Od dziś następuje luzowanie niektórych obostrzeń związanych z koronawirusem. Wśród nich jest między innymi otwarcie basenów - jak sytuacja wygląda z kutnowskim Aquaparkiem?

Od dziś następuje luzowanie niektórych obostrzeń związanych z koronawirusem. Wśród nich jest między innymi otwarcie basenów – jak sytuacja wygląda z kutnowskim Aquaparkiem?

- R E K L A M A -

Tak jak już informowaliśmy, od dziś obowiązują nowe zasady bezpieczeństwa dotyczące COVID-19. Rząd zdecydował się między innymi na otwarcie hoteli czy basenów.

W sieci pojawia się wiele pytań „co z Aquaparkiem Kutno”? Dyrekcja obiektu wydała oświadczenie na swojej stronie internetowej:

- R E K L A M A -

Szanowni klienci, Aquapark Kutno pozostaje nieczynny. Z przykrością zawiadamiamy, że nadal mamy zakaz prowadzenia działalności. Nasz obiekt posiada status „aquaparku” i w związku z tym nie możemy wyodrębnić stref jak również otwierać niecek basenowych – czytamy w komunikacie wydanym przez Aquapark Kutno.

Licząc na szybkie odmrożenie naszej branży pozostajemy w pełnej gotowości czekając na dalszy rozwój wydarzeń. Tęsknimy za Wami. Pozdrawiamy – czytamy w dalszej części oświadczenia.

- R E K L A M A -

Aquapark Kutno ponadto informuje, że wszystkim kartom wstępu, z których korzystanie nie jest możliwe z powodu zamknięcia obiektu, zostanie przedłużony termin ważności.

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: