Koronawirus: Kolejny urząd wprowadza ograniczenia w obsłudze mieszkańców

- poniżej dalsza część artykułu -

Kolejna instytucja w powiecie kutnowskim wprowadza ograniczenia w bezpośredniej obsłudze mieszkańców. Dziś w tej sprawie wydano pilny komunikat.

- poniżej dalsza część artykułu -

Burmistrz Gminy Żychlin informuje, że od czwartku 25.11.2021 r. z uwagi na gwałtowny przyrost liczby zakażeń COVID-19 wprowadzamy ograniczenie w bezpośredniej obsłudze mieszkańców.

- poniżej dalsza część artykułu -

W sprawach pilnych prosimy kontaktować się telefonicznie w celu umówienia wizyty pod numerami: 24 351-20-33 oraz 24 351-20-32

Wszelkie dokumenty i wnioski można składać elektronicznie (sekretariat@gminazychlin.pl lub skrzynka e-PUAP: /UGZychlin/skrytka I), za pośrednictwem poczty lub do pojemnika do odbioru korespondencji umieszczonego przy wejściu do urzędu.

- poniżej dalsza część artykułu -

Do budynku Urzędu Gminy – parter biuro podawcze – będą miały wstęp wyłącznie pojedynczo, osoby stosujące się do przepisów nakazujących zasłanianie ust i nosa.

„Prosimy o podporządkowanie się wszelkim wymogom sanitarnym podczas wizyt w urzędzie. Dziękujemy za zrozumienie. Od odpowiedzialnej postawy całego społeczeństwa zależy zatrzymanie niebezpiecznej epidemii” – komentuje Grzegorz Ambroziak, burmistrz gminy Żychlin.

(UG Żychlin)
reklama

Ostatnio dodane:

reklama

reklama