reklama
reklama

Koronawirus u nauczycielki, szkoła zamknięta na tydzień. Kilkanaście osób na kwarantannie

Od dziś do końca tygodnia w szkole w Byszewie zajęcia odbywać będą się trybem zdalnym. Wszystko przez pozytywny wynik badania na koronawirusa u jednej z nauczycielek.

Jak informuje TVP3 Łódź, szkoła została „zamknięta” ze względu na pozytywny test u jednej z nauczycielek. Na kwarantannę wysłanych zostało 15 nauczycieli, 8 pracowników administracji oraz 12 uczniów i ich rodziców.

- R E K L A M A -

O „zaistniałej sytuacji epidemiologicznej” Szkoła Podstawowa im. M. Konopnickiej w Byszewie poinformowała w sobotę w mediach społecznościowych:

„Szanowni Państwo, ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną, uprzejmie informujemy, iż decyzją Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Kutnie oraz Dyrektora Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Byszewie od dnia 7-go września 2020 r. do 11-go września 2020 r. tryb nauczania został zmieniony na nauczanie zdalne. Szczegóły nauczania zdalnego przedstawią Państwu wychowawcy klas w rozmowach telefonicznych oraz zostaną zamieszczone na stronie internetowej szkoły w dniu jutrzejszym (tj. 6.09.2020 r.). Prosimy o uważne śledzenie komunikatów.”

- R E K L A M A -

To właśnie sytuacja w Byszewie sprawiła, że w dzisiejszym raporcie odnotowano aż 225 osób objętych kwarantanną. Poniżej najnowszy raport dot. sytuacji epidemiologicznej w Kutnie i okolicach:

Najnowszy raport (7.09.2020):

- R E K L A M A -

Kwarantanna i izolacja: 225 osób
Pod nadzorem epidemiologicznym: 8
Hospitalizacja: 2
Zarażonych: 30 osób (18 Kutno, 8 gm. Kutno, 1 gm. Żychlin, 1 gm. Krzyżanów, 1 gm. Nowe Ostrowy, 1 gm. Strzelce)
Osoby wyleczone – 110 (76 – miasto Kutno, 17 – gm. Kutno, 5 – gm. Żychlin, 5 – gm. Krośniewice, 2 – gm. Bedlno, 3 – gm. Nowe Ostrowy, 2 – gm. Strzelce)
Zgony – 3 (72–M miasto Kutno; 60–K miasto Kutno; 76–M miasto Kutno)

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: