Koronawirus w kutnowskiej drogówce. Kolejny policjant chory na COVID-19

- przewiń w dół, aby przeczytać resztę artykułu -

Kolejny policjant z Wydziału Ruchu Drogowego zakażony koronawirusem – potwierdza kutnowska komenda.

- przewiń w dół, aby przeczytać resztę artykułu -

Jak powiedziała Panoramie sierż. sztab. Justyna Filipczak z KPP Kutno, do trzech zwiększyła się liczba policjantów drogówki zakażonych koronawirusem.

Z uwagi na powyższe zastosowano algorytmy działania mające na celu odseparowanie wyżej wymienionych funkcjonariuszy od pozostałych policjantów, co ma na celu nie rozprzestrzenianie się zachorowań – powiedziała Panoramie sierż. sztab. Justyna Filipczak z KPP Kutno.

- przewiń w dół, aby przeczytać resztę artykułu -

Trwają ustalenia w jakich okolicznościach mogło dojść do zakażenia funkcjonariuszy. Wszelkie działania opierają się na decyzjach inspektora sanitarnego i przyjętych procedurach tak aby zapewnić maksimum bezpieczeństwa. Przełożeni z funkcjonariuszami, którzy zostali objęci izolacją domową są w stałym kontakcie – dodaje J. Filipczak.

- przewiń w dół, aby przeczytać resztę artykułu -


1 KOMENTARZ

  1. A co z innymi ludźmi, którzy mieli z nimi styczność?! Powinno poddać się obserwacji i domowej kwarantannie całą komendę a nie wybrane osoby. Standardowo wszystko zamiatane pod dywan. Spytajcie się ile wcześniej było sytuacji, gdzie policjanci mieli styczność z osobami zarażonymi i było podejrzenie, że się zarazili. Tylko kazano pójść do domu i czekać. Takie mądre glowy pracują na ” stanowiskach”. Może w końcu nowi komendanci zrobią porządek z kolesiostwem, bo póki co to jest jednostka karna.

Comments are closed.Ostatnio dodane: