reklama

Koronawirus w odwrocie? Znamy najnowszy raport z Kutna i okolic (3.07.2020)

Mamy najnowszy raport dotyczący sytuacji epidemiologicznej w powiecie kutnowskim. Służby mają dobre wiadomości odnośnie Kutna i pozostałej części regionu. Niestety w województwie łódzkim odnotowano kolejne zgony osób zakażonych koronawirusem.

- R E K L A M A -

W tej chwili w powiecie kutnowskim zakażone są tylko 3 osoby – 1 z Kutna i 2 z gminy Nowe Ostrowy. Z kolei na kwarantannie przebywa 6 osób, 4 są objęte nadzorem epidemiologicznym, a 1 jest hospitalizowana.

Sytuacja w powiecie kutnowskim (3.07.2020):

Kwarantanna i izolacja – 6
Pod nadzorem epidemiologicznym – 4
Hospitalizowanych – 1
Zarażonych – 3 (1 – miasto Kutno, 2 – gm. Nowe Ostrowy)
Osoby wyleczone – 97 (71 – miasto Kutno, 14 – gmina Kutno, 3 – gm. Żychlin, 4 – gm. Krośniewice, 2 – gm. Bedlno, 1 – gm. Nowe Ostrowy, 2 – gm. Strzelce)
Zgony – 2 (72–latek, obciążony chorobami współistniejącymi – miasto Kutno, 60–letnia kobieta obciążona chorobami współistniejącymi – miasto Kutno).

- R E K L A M A -

Kolejne zakażenia i zgony w Łódzkiem

Z kolei w województwie łódzkim niestety odnotowano kolejnych 25 zakażeń. Są też zgony kolejnych osób zakażonych koronawirusem. To:

– 95-letnia kobieta. Była hospitalizowana w szpitalu w Zgierzu i posiadała schorzenia współistniejące. Pacjentka pochodziła z Łodzi,

– 78-letnia kobieta. Była hospitalizowana w szpitalu w Zgierzu i posiadała schorzenia współistniejące. Pacjentka pochodziła z powiatu sieradzkiego,

– 68-letnia kobieta. Była hospitalizowana w szpitalu w Zgierzu i posiadała schorzenia współistniejące. Pacjentka pochodziła z powiatu sieradzkiego,

– 67-letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu w Zgierzu i posiadał schorzenia współistniejące. Pacjent pochodził z powiatu wieluńskiego.

https://www.facebook.com/MZGOVPL/posts/3011805112222239
- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: