REKLAMA
poniedziałek, 16, maj 2022
REKLAMA

Krem znieczulający TKTX – rosyjski krem znieczulający, dzięki któremu wszelkie zabiegi kosmetyczne stają się bezbolesne

poniżej dalsza część artykułu

Zapewne wiele osób, które chcą zdecydować się na tatuaż, makijaż permanentny, zabiegi laserowe i inne zabiegi kosmetyczne, mające poprawić wygląd, czy zadziałać zdrowotnie, odkładają tę decyzję w czasie, ponieważ najzwyczajniej obawiają się bólu towarzyszącego tego rodzaju zabiegom. To zupełnie naturalne i zrozumiałe. Z tego powodu pewien tatuażysta, chcąc oszczędzić bólu swoim klientom, stworzył maść znieczulającą. To sprawiło, że coraz więcej osób jest w stanie korzystać z takich zabiegów, nie przejmując się już więcej bólem.

Krem znieczulający TKTX 40% to maść znieczulająca miejscowo do tatuażu i piercingu. Substancją czynną w tym produkcie jest lidokaina. Lidokaina jest środkiem znieczulającym miejscowo (lekiem znieczulającym). Jej działanie polega na blokowaniu sygnałów nerwowych w organizmie. Efekt znieczulenia rozpoczyna się po około 20 minutach od nałożenia produktu i utrzymuje się przez około 2 godziny. 

Czym jest krem TKTX?

poniżej dalsza część artykułu

Maść znieczulająca TKTX 40% jest stosowana do znieczulenia skóry przed nakłuciem jej igłą, na przykład podczas wykonywania tatuaży, przekłuwania ciała lub akupunktury. Pomaga również złagodzić ból przy drobnych oparzeniach, skaleczeniach i zadrapaniach. Maść zawiera dwa składniki czynne, lidokainę i tetrakainę, które są środkami znieczulającymi miejscowo (środki znieczulające). Środki znieczulające miejscowo działają poprzez blokowanie sygnałów bólowych z zakończeń nerwowych w skórze. Odbywa się to poprzez zapobieganie przedostawaniu się sodu do zakończeń nerwowych w miejscu bólu. Zapobiega to gromadzeniu się sygnału elektrycznego w nerwie i wysyłaniu komunikatów bólowych do mózgu.

Jak działa krem znieczulający TKTX? Instrukcje użytkowania – jak należy korzystać z maści TKTX?

Krem TKTX 40% zawiera dwa składniki czynne, lidokainę i tetrakainę, które są środkami znieczulenia miejscowego (środkami otępiającymi). Środki znieczulenia miejscowego działają poprzez blokowanie sygnałów bólowych z zakończeń nerwowych w skórze. Odbywa się to poprzez zapobieganie przedostawaniu się sodu do zakończenia nerwowego w miejscu bólu. Zapobiega to gromadzeniu się sygnału elektrycznego w nerwie i wysyłaniu komunikatów bólowych do mózgu.

poniżej dalsza część artykułu

Przed użyciem kremu należy uważnie przeczytać składniki w nim obecne. To dotyczy szczególnie osób uczulonych, aby nie dotknęły ich żadne reakcje alergiczne. Co prawda produkt oryginalny to delikatna formuła i mogą go stosować osoby, które nawet mają delikatne problemy skórne, ale zawsze warto wykonać próbę alergiczną, gdyż producent nie bierze odpowiedzialności za wszelkiego rodzaju działania niepożądane.

Co daje tej maści taką popularność? To, że działa już od pierwszego zastosowania i efekty są naprawdę zadziwiające i długotrwałe. Sam sposób użycia nie jest skomplikowany, a pojemność kremu pozwala na znieczulenie dość dużej powierzchni skóry.

poniżej dalsza część artykułu

Instrukcja użycia kremu:

  • W pierwszej kolejności należy zdezynfekować miejsce, w którym maść ma zostać zaaplikowana. Robimy to z użyciem wacika nasączonego alkoholem.
  • Następnie nakładamy warstwę maści o grubości około 2-3 mm
  • Kolejnym krokiem jest zabezpieczenie posmarowanego miejsca, poprzez owinięcie go folią spożywczą. Zawijamy miejsce i czekamy około godzinę.
  • W końcowym etapie ściągamy folię spożywczą i usuwamy resztki środka, a następnie przystępujemy do zabiegu.

Artykuł powstał przy współpracy z sklepem oferującym kremy znieczulające TKTX https://www.tktx-znieczulenia.pl

reklama

Warto przeczytać:

reklama