REKLAMA
poniedziałek, 27, czerwiec 2022
REKLAMA

Krystian Rosa zawalczy na gali Wotore w Gdańsku

Kutnowski fighter Krystian Rosa pod koniec kwietnia będzie walczył w turnieju Wotore 5. Gala odbędzie się w Teatrze Szekspirowskim w Gdańsku.

poniżej dalsza część artykułu

Kutnianin pojawi się w Gdańsku 29 kwietnia. Gala będzie transmitowana w sieci jako PPV. Dostęp można kupić na wotore.com.

– Czuję się jeszcze lepiej niż przed ostatnią walką na Krwawym Sporcie (Rosa ciężko znokautował tam rywala – przyp. red.). Ciężko trenuję i jadę do Gdańska pokazać się z jak najlepszej strony – zapowiada Krystian Rosa, którego formę w ostatnim czasie w trakcie sparingów sprawdził między innymi Arkadiusz Tańcula znany z Fame MMA.

poniżej dalsza część artykułu

Krystian Rosa to między innymi zwycięzca turnieju 1vs1 The War. Może pochwalić się rekordami: 3-0 w K1, 1-1 w MMA, 2-1 na gołe pięści. Zdobył drugie miejsce w Pucharze Polski BJJ. Walczył dla takich federacji jak Krwawy Sport, The War i MFC18.

Czym jest Wotore?

Wotore to organizacja promująca sztuki walki bez zabezpieczeń z pełnym wachlarzem technik obejmujących kopnięcia, uderzenia kolanem, ciosy łokciami, głową, rękami, a także dźwignie na stawy, rzuty i obalenia.

poniżej dalsza część artykułu

Jak mówią organizatorzy, aby walki były jeszcze bardziej widowiskowe, pojedynki w WOTORE 5 odbywać się będą na dystansie 3 rund, z czego pierwsze dwie będą trwały po 3 minuty, a ostatnia bez limitu czasowego.
Dozwolone techniki: na WOTORE 5 dozwolone będą rozmaite, mieszane techniki walk. W trakcie walki zawodnicy będą mogli np. stosować wszystkie kopnięcia, także kiedy przeciwnik będzie znajdował się w parterze, używać łokci i uderzeń głową. Daje to zawodnikom pełny wachlarz możliwości, a widzom – gwarancję niezapomnianych emocji!

reklama

Warto przeczytać:

reklama