KS Kutno bez najlepszego strzelca. Dynel zagra w ŁKS Łódź

- poniżej dalsza część artykułu -

KS Kutno w nowym sezonie będzie musiał radzić sobie bez najlepszego strzelca. Łukasz Dynel przenosi się bowiem do ŁKS Łódź.

- poniżej dalsza część artykułu -

O transferze poinformowała już oficjalna strona internetowa łódzkiego klubu. Dynel podpisał umowę z ŁKS obowiązującą do końca czerwca 2022 roku z opcją przedłużenia o kolejny sezon. Wiele wskazuje na to, że będzie wiodącą postacią rezerw ŁKS, które w III lidze mierzyć będą się między innymi z KS Kutno.

Moja pierwsza przygoda z seniorskim ŁKS-em trwała krótko, ale jako wychowanek bardzo się cieszę, że wróciłem. Niesamowite jak ŁKS rozwinął się w trakcie ostatnich pięciu lat – mówi Łukasz Dynel cytowany przez lkslodz.pl.

- poniżej dalsza część artykułu -

Dynel w ubiegłym sezonie w barwach KS Kutno wystąpił w 32 spotkaniach III ligi i strzelił 12 bramek. Dzięki takiemu bilansowi był najskuteczniejszym graczem ekipy Dominika Tomczaka i Pawła Klekowickiego.

Jak się dowiadujemy, w letnim okienku transferowym KS Kutno opuści kilkunastu graczy. Kadrę czeka rewolucja, a klub ma stawiać głównie na młodych zawodników z całej Polski.

- poniżej dalsza część artykułu -

O sytuacji transferowej KS Kutno będziemy informować na bieżąco.
reklama

Ostatnio dodane:

reklama

reklamaopen