reklama
reklama
reklama
reklama

KS Kutno gra o życie. Dziś arcyważny mecz z Pilicą Białobrzegi

Dziś arcyważny mecz kutnowskich piłkarzy. KS Kutno przed własną publicznością zmierzy się z Pilicą Białobrzegi. Stawką spotkania jest utrzymanie w rozgrywkach III ligi!

Dziś arcyważny mecz kutnowskich piłkarzy. KS Kutno przed własną publicznością zmierzy się z Pilicą Białobrzegi. Stawką spotkania jest zachowanie szans na utrzymanie się w rozgrywkach III ligi!

- R E K L A M A -

Do końca kampanii 2021/2022 w III lidze pozostały już tylko dwie kolejki. Obecnie KS Kutno ma 40 punktów i zajmuje 14. miejsce, które znajduje się w strefie spadkowej. Tuż za kutnianami są Mamry Giżycko (39 punktów i jeden mecz rozegrany więcej), a przed naszym zespołem jest Pilica Białobrzegi, która ma 42 punkty.

Kutnianie zapowiadają, że zrobią wszystko, aby utrzymać III ligę przy Kościuszki. Dziś muszą wygrać z Pilicą, bo każdy inny wynik praktycznie oznacza spadek do IV ligi. Zadanie to jednak nie będzie należało do najłatwiejszych.

- R E K L A M A -

Pilica w ostatnich trzech kolejkach jest na fali – ekipa z Białobrzegów wygrała 3-1 ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki, zremisowała 1-1 z Ursusem Warszawa, a przed tygodniem wygrała 3-0 z Sokołem Aleksandrów Łódzki.

O wiele gorzej wiedzie się za to KS-owi, który ostatni raz wygrał ponad miesiąc temu. W ostatnich trzech meczach kutnianie przegrali 0-2 z Lechią Tomaszów Mazowiecki, 2-4 ze Zniczem Biała Piska i zremisowali 2-2 z Legią II Warszawa.

- R E K L A M A -

Początek tego jednego z najważniejszych spotkań w historii KS-u Kutno już dziś w sobotę 11 czerwca 2022 o 14:00. Ceny biletów: 10 złotych normalny, 5 złotych ulgowy, 5 złotych dla kibiców w koszulce lub szaliku w barwach KS Kutno.

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: