KS Kutno jedzie do wicelidera sprawić niespodziankę

Jutro piłkarze KS-u Sand-Bus Kutno zmierzą się na wyjeździe z wiceliderem rozgrywek IV ligi, Termami Ner Poddębice. Jak mówi trener Grzegorek, będzie to prawdziwy sprawdzian wartości kutnowskiej drużyny.

Ner z dorobkiem 44 punktów zajmuje 2. miejsce w tabeli IV ligi łódzkiej. Do liderującej Unii Skierniewice (50 pkt) traci sześć oczek, ale skierniewiczanie mają do rozegrania jeszcze jeden zaległy mecz. Poddębiczanie w poprzedniej kolejce wygrali na własnym boisku 2-0 z Borutą Zgierz.

- R E K L A M A -

Kutnianie tracą do Neru aż 15 punktów i plasują się na 9. pozycji w tabeli. Podopieczni Andrzeja Grzegorka rundę wiosenną rozpoczęli z impetem – najpierw pokonali Borutę Zgierz 4-1, a w zeszłym tygodniu rozstrzelali Zjednoczonych Bełchatów aż 30-0.

Gra się tak, jak rywal pozwala. Zjednoczeni pozwolili nam na naprawdę dużo i wykorzystaliśmy to, strzelając aż trzydzieści goli. Nie popadam jednak w huraoptymizm. Teraz mamy ciężki mecz z wiceliderem i to spotkanie pokaże prawdziwą wartość naszej drużyny – komentuje Andrzej Grzegorek, trener KS-u Sand-Bus Kutno.

- R E K L A M A -

W rundzie jesiennej Ner wygrał w Kutnie 1-0. Teraz kutnianie chcą zrewanżować się rywalom i jadą sprawić niespodziankę. A jak wygrywać na sztucznym boisku w Byczynie wiedzą, bo ostatni wyjazdowy mecz z Nerem zakończył się wygraną KS-u 3-1.

Jak będzie jutro? Zapraszamy do śledzenia relacji na żywo, którą przeprowadzi portal PanoramaKutna.pl. Początek meczu o 15:00.

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: