KS Kutno ma kolejnego nowego piłkarza. Ma za sobą występy w I lidze

Klub Sportowy "Kutno" oficjalnie potwierdził drugi zimowy transfer. Nowym nabytkiem drużyny z Kościuszki 26 jest Jakub Świątek.

Klub Sportowy „Kutno” oficjalnie potwierdził drugi zimowy transfer. Nowym nabytkiem drużyny z Kościuszki 26 jest Jakub Świątek.

Świątek urodził się 25 marca 2003 roku w Suwałkach. Może występować na pozycji środkowego, ofensywnego pomocnika, bądź też skrzydłowego. Jest wychowankiem Wigier Suwałki, które obecnie występują w II lidze.

- R E K L A M A -

Nowy gracz KS-u przeszedł wszystkie szczeble szkolenia w Wigrach Suwałki, aż w sezonie 2017/2018 zadebiutował w rozgrywkach I ligi. 4 maja 2018 roku wszedł w ostatniej minucie meczu ze Stalą Mielec. Stał się najmłodszym zawodnikiem, jaki kiedykolwiek zagrał na zapleczu Ekstraklasy. Miał wówczas 15 lat!

Jakub łącznie na poziomie I ligi w barwach Wigier zaliczył 8 występów, spędzając na boisku 382 minuty, notując 1 żółtą kartkę. W obecnym sezonie 2020/2021 w barwach Wigier, zanotował jedynie 2 występy, spędzając na boisku tylko 4 minuty.

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: