KS Kutno wciąż gra z PreZero. Podpisano kolejną umowę sponsorską (ZDJĘCIA)

Firma PreZero Service Centrum w dalszym ciągu wspierać będzie kutnowski sport. W ostatnich dniach podpisano kolejną umowę sponsorską pomiędzy przedsiębiorstwem branży gospodarki odpadami, a Klubem Sportowym "Kutno".

Firma PreZero Service Centrum w dalszym ciągu wspierać będzie kutnowski sport. W ostatnich dniach podpisano kolejną umowę sponsorską pomiędzy przedsiębiorstwem branży gospodarki odpadami, a Klubem Sportowym „Kutno”.

„Cieszymy się, że tak uznana firma wspiera nas i po raz kolejny obdarza zaufaniem. To owocna współpraca, która daje nam możliwości rozwoju”
– komentuje Zbigniew Tomczak, Prezes Klubu Sportowego „Kutno”.

- R E K L A M A -

PreZero od lat wspiera piłkarzy KS-u Kutno, rywalizujących w III lidze gr. I. Kutnowscy sportowcy występują w strojach z logo przedsiębiorstwa zajmującego się gospodarką odpadami.

„Sport to nasze drugie imię, dlatego od wielu lat aktywnie wspieramy kluby sportowe i pomagamy w ich rozwoju. Jednym z nich jest KS Kutno. Cieszą nas sukcesy tej drużyny, która w ubiegłym sezonie awansowała do wyższej ligi. Trzymamy kciuki za udaną rundę wiosenną” – komentuje Tomasz Szymala, Prezes Zarządu PreZero Service Centrum.

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: