KS Kutno wygrał przy jupiterach i awansował na fotel lidera!

Trzy gole i żadnego straconego. Piłkarze KS-u Sand-Bus Kutno przy blasku jupiterów pokonali na wyjeździe Ner Poddębice 3-0.

- R E K L A M A -

Spotkanie zostało rozstrzygnięte już w pierwszej połowie. W 9. minucie na 1-0 strzelił Adrian Kralkowski. Po dwóch kwadransach było już 2-0, a na listę strzelców wpisał się Igor Świątkiewicz. Jeszcze przed przerwą, w 38. minucie dublet ustrzelił Kralkowski, tym samym ustalając wynik meczu.

W drugiej połowie gole już nie padły. Warto dodać, że w 77. minucie, ledwie sto osiemdziesiąt sekund po zameldowaniu się na murawie, czerwoną kartkę obejrzał Radosław Gąłązka i KS kończył w osłabieniu.

- R E K L A M A -
reklama

Dzięki dzisiejszemu zwycięstwu KS wskoczył na fotel lidera. Jak długo na nim pozostanie? Wszystko zależy od Warty Sieradz, która swój mecz rozegra 2 listopada z rezerwami ekstraklasowego ŁKS-u Łódź.

Ner Poddębice 0–3 KS Sand-Bus Kutno
0-1 9′ Kralkowski
0-2 31′ Świątkiewicz
0-3 38′ Kralkowski

- R E K L A M A -

Ner: Niedomagała – Dawid Gzyl, Kobryń, Bistuła (62′ Paias), Narożnik (78′ Cyprian Lewandowski) – Grzelak ż, Marciniak, Tonn, Jakub Owczarek, Masztakow – Majorowicz

KS: Sokołowicz – Sobczak, Gawlik (62′ Adamczyk), Kowalczyk, Perizhok (74′ Gałązka cz) – Świątkiewicz (68′ Dąbrowski), Dynel (90′ Ławniczak), Wielgus, Ostrowski (66′ Górczyński), Bartos (81′ Zabielski) – Kralkowski

własne / składy za lodzkifutbol.pl

reklama
- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: