reklama

KS Kutno wygrywa w drugim sparingu. Strzelali testowani zawodnicy [ZDJĘCIA]

W swoim drugim przedsezonowym sparingu piłkarze KS Kutno wygrali 3-2 z rezerwami ekstraklasowej Wisły Płock 3-2. W kutnowskim zespole znów zagrało wielu testowanych piłkarzy.

- R E K L A M A -

Podopieczni Krzysztofa Kamińskiego prowadzili już 3-0, ale dali wbić sobie dwa gole. Bramki dla kutnian zdobywali testowani piłkarze, a także Dawid Telestak, który wykorzystał rzut karny. W składzie kutnian wystąpiło kilku testowanych zawodników, których nazwisk klub nie publikuje. Ale na murawie pojawili się także piłkarze, którzy w przeszłości grali w Kutnie i nikomu nie trzeba ich przedstawiać. To między innymi Piotr Kierus czy Eryk Padzik.

KS Kutno 3-2 Wisła II Płock
Gole dla KS: Telestak (rz. karny), testowani

- R E K L A M A -

Przed KS-em przygotowującym się do rozgrywek IV ligi jeszcze pięć sparingów. W sobotę 16 lipca nasi piłkarze zagrają z IV-ligową Włocłavią Włocławek, we wtorek 19 lipca zmierzą się z Mazurem Gostynin (Liga okręgowa), w piątek 22 lipca zagrają z IV-ligowym LKS-em Świt Staroźreby, we wtorek 26 lipca podejmą GKS Ksawerów (Liga okręgowa), a na zakończenie przygotowań, w sobotę 29 lipca zmierzą się z IV-ligowym Sokołem Aleksandrów Łódzki. Wszystkie mecze zostaną rozegrane w Kutnie.

Zdjęcia: Ania Krawczyk
- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: