KS Kutno zagra z Wartą, czyli zapowiedź wielkich emocji

Już w najbliższą sobotę 1 września podopieczni Dominika Tomczaka zmierzą się przed własną publicznością z Wartą Sieradz. Będzie to spotkanie dwóch czołowych drużyn IV ligi łódzkiej.

- R E K L A M A -

Warta, która jeszcze niedawno grała w III lidze, po czterech rozegranych spotkaniach ma na swoim koncie 8 punktów i zajmuje 4. miejsce w tabeli. Składają się na to dwa remisy 1-1 z Orkanem Buczek i 0-0 z Pogonią Zduńska Wola oraz zwycięstwa 4-1 z Wartą Działoszyn i 2-0 z Włókniarzem Zelów. Sieradzanie strzelili 7 goli i stracili tylko 2, co sprawia, że mogą pochwalić się najlepszą defensywą w lidze.

Kutnianie, mimo iż rozegrali jeden mecz mniej, mają o jeden punkt więcej od Warty i plasują się na najniższym stopniu podium. W zeszłej kolejce KS wygrał 3-1 z Pilicą Przedbórz, a wcześniej pokonał 5-0 Pogoń Zduńska Wola i 4-3 Wartę Działoszyn. Tak dobrego startu w rozgrywkach ligowych nie było jeszcze nigdy i apetyty kibiców rosną z meczu na mecz.

- R E K L A M A -

W sobotę spotkają się zatem dwie czołowe drużyny początku tegorocznej kampanii w IV lidze łódzkiej. Spotkania Kutna z Sieradzem zawsze wywoływały wiele emocji wśród kibiców obu drużyn, a na boisku zawsze było ciekawie.

Ostatni raz drużyny KS-u i Warty w lidze mierzyły się w sezonie 2016/2017. Wówczas w Kutnie KS wygrał 2-0, zaś w Sieradzu padł remis 1-1. Kto tym razem zgarnie komplet punktów?

- R E K L A M A -

5. kolejka IV ligi łódzkiej, 1 września 2018, 16:00
KS Sand-Bus Kutno – Warta Sieradz
Stadion Miejskim im. H. Reymana w Kutnie
WSTĘP WOLNY

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: