reklama
reklama
reklama
reklama

KS rozpoczyna piłkarską wiosnę. Jutro ligowy mecz z Borutą Zgierz

Już jutro piłkarze KS-u Sand-Bus Kutno zainaugurują wiosenne rozgrywki IV ligi łódzkiej. Rywalem podopiecznych Andrzeja Grzegorka będzie Boruta Zgierz.

Kutnianie pierwotnie mieli rozpocząć wiosenne rozgrywki w zeszłym tygodniu domowym meczem z LKS-em Kwiatkowice, jednak ŁZPN podjął decyzję o odwołaniu całej pierwszej kolejki z powodu złego stanu boisk i załamania pogody.

- R E K L A M A -

Mecz o „sześć punktów”

Boruta po rundzie jesiennej ma na swoim koncie 26. punktów i zajmuje 8. miejsce w tabeli. Zgierzanie mogą pochwalić się 42 strzelonymi i 32 straconymi bramkami.

- R E K L A M A -

Trzy oczka mniej na swoim koncie mają podopieczni Andrzeja Grzegorka, którzy plasują się na 13. pozycji w tabeli. Bilans bramkowy KS-u to 26-22.

W rundzie jesiennej KS wygrał na własnym boisku z Borutą 2-1, a później wynik zweryfikowano jako walkower 3-0 dla kutnian. Jeśli jutro kutnianie wygrają, to zrównają się punktami z Borutą, ale dzięki lepszemu bilansowi przeskoczą go w tabeli.

- R E K L A M A -

Trzech z szansą na debiut

W sobotnim meczu z Borutą w barwach KS szansę będzie miało zadebiutować trzech nowych piłkarzy. Są to Michał Michałek, Kamil Kobryń i Damian Komorowski.

Nowe twarze pojawiły się też w drużynie prowadzonej przez Piotra Borysewicza i Artura Borasika. W Borucie w rundzie wiosennej mają zagrać Marcin Pękała (Ner Poddębice), Norbert Szadkowski (Zryw Dąbie) i… Patryk Retkowski, który część jesieni spędził w Kutnie.

Arbiter z I ligi

Sobotnie spotkanie pomiędzy Borutą a KS-em sędziować będzie Paweł Pskit z Łodzi. To arbiter, który na co dzień prowadzi mecze I ligi. W miniony weekend był rozjemcą pojedynku Pogoń Siedlce 1-2 Stal Mielec.

Początek piłkarskiej wiosny w wykonaniu KS-u już jutro o 13:45 w Konstantynowie Łódzkim. Na Panoramie Kutna śledzić będzie można relację na żywo!

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: