KutnoKSeF od 1 kwietnia. Urząd Skarbowy w Kutnie zaprasza przedsiębiorców na szkolenia

KSeF od 1 kwietnia. Urząd Skarbowy w Kutnie zaprasza przedsiębiorców na szkolenia

Przedsiębiorcy wkrótce będą musieli korzystać z Krajowego Systemu e-Faktur (KSeF). Od 1 kwietnia 2026 r. wystawianie faktur elektronicznych przez przedsiębiorców stanie się obowiązkowe. W związku z tym, Urząd Skarbowy w Kutnie kontynuuje cykl szkoleń dla firm, które chcą przygotować się do nowych obowiązków i sprawnie wdrożyć system w swojej działalności.

- reklama -

Harmonogram szkoleń stacjonarnych w Kutnie:

  • 19 marca 2026 r. – szkolenie dla branży motoryzacyjnej
  • 31 marca 2026 r. – szkolenie dla branży gastronomicznej

Miejsce: Urząd Skarbowy w Kutnie, ul. Troczewskiego 12, sala konferencyjna, IV piętro
Godzina: 10:00

Szkolenia to doskonała okazja, aby dowiedzieć się, jak przygotować firmę do korzystania z KSeF, jakie zmiany wprowadza system oraz jak uniknąć typowych błędów przy wystawianiu faktur elektronicznych. Uczestnicy będą mogli także zadawać pytania ekspertom z urzędu skarbowego i uzyskać praktyczne wskazówki dotyczące codziennej pracy z systemem.

- reklama -

Warto wziąć udział – szczególnie jeśli prowadzisz działalność w branży motoryzacyjnej lub gastronomicznej. Dzięki temu Twoja firma będzie gotowa na zmiany, a Ty unikniesz potencjalnych problemów przy rozliczeniach z urzędem skarbowym.

- reklama -

Najnowsze wiadomości: