Kto zostanie dyrektorem MOPS-u w Kutnie? Ogłoszono nabór

Kto zostanie dyrektorem Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Kutnie? Urząd Miasta Kutno ogłosił nabór na to stanowisko.

- R E K L A M A -

Pod koniec stycznia 2023 na zasłużoną emeryturę odeszła wieloletnia dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Kutnie, Bożena Budnik. Obowiązki dyrektora MOPS od tamtej pory pełniła Halina Szatkowska, dotychczasowa zastępczyni dyrektora.

Teraz, w czwartek 6 kwietnia 2023 w Biuletynie Informacji Publicznej pojawiło się ogłoszenie naboru na stanowisko dyrektora Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Kutnie.

- R E K L A M A -

Wśród niezbędnych wymagań kandydata znajduje się między innymi zapis o posiadaniu co najmniej 3-letniego stażu pracy w pomocy społecznej oraz posiadaniu specjalizacji z zakresu organizacji pomocy społecznej w rozumieniu przepisów art. 122 ustawy z dnia 12 marca 2004 o pomocy społecznej. Pełna lista wymagań znajduje się w Biuletynie Informacji Publicznej.

Wymagane dokumenty należy składać w terminie do 21 kwietnia 2023 roku w siedzibie UM Kutno lub listownie na adres urzędu.

Źródło: własne/UM Kutno

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: