REKLAMA
poniedziałek, 16, maj 2022
REKLAMA

Kto zostanie nową Królową Róż? Ostatnie dni castingu. Zgłoś się!

Szukamy nowej Królowej Róż. Wyjątkowej, bo trzynastej. Triskaidekafobia, czyli lęk przed liczbą 13 nam nie grozi. Jesteśmy pewni, że Jej rządy w 2022 będą usłane różami. Zadbamy o to – ogłasza Kutnowski Dom Kultury.

poniżej dalsza część artykułu

Chcesz sprawdzić jak szczęśliwa może być dla Ciebie ta trzynastka? Jeśli wciąż słyszysz od bliskich, że do twarzy będzie Ci w koronie…uśmiechem roztapiasz nawet zimowe śniegi…chcesz reprezentować nasze miasto z rozmachem, iście po królewsku… Nie czekaj! Zgłoś się!

Musisz spełnić tylko dwa warunki:

– urodziłaś się w Kutnie lub tutaj mieszkasz / uczysz się
– najpóźniej w dniu castingu masz już ukończone 18 lat

Reszta to już prościzna:

 1. Czytelnie wypełniasz KARTĘ ZGŁOSZENIA wraz z RODO (znajdziesz ją m.in. na naszej stronie https://kdk.net.pl/zostan-krolowa-roz-2022/)
 2. Dołączasz do niej dwa zdjęcia – portretowe prezentujące Twe królewskie oblicze i całej sylwetki jej królewskiej mości
 3. Nagrywasz i wysyłasz nam nagranie wideo, które:
  a) ma zawierać w pionowym kadrze całą twarz i sylwetkę,
  b) trwać od 1 do 2 minut;
  c) zawierać autoprezentację odpowiadającą na poszczególne punkty:
  – imię i nazwisko, wiek,
  – wykształcenie i zainteresowania
  – odpowiedź na pytanie: Dlaczego to właśnie Ty powinnaś zostać Królową Róż?
poniżej dalsza część artykułu

Zgłoszenia przyjmowane będą TYLKO drogą mailową do 9 maja 2022 r. na adres: dominikastaniszewska@kdk.net.pl

Koniecznie przeczytaj REGULAMIN CASTINGU KRÓLOWA RÓŻ 2022 (ten też dostępny m.in. na https://kdk.net.pl/zostan-krolowa-roz-2022)

poniżej dalsza część artykułu

Organizator zastrzega sobie możliwość wydłużenia terminu nadsyłania zgłoszeń.

Zapisz w kalendarzu! Jeśli Twoje zgłoszenie będzie kompletne, z radością zaprosimy Cię na Casting stacjonarny. Odbędzie się w sali widowiskowej Centrum Teatru Muzyki i Tańca (Kutno, Teatralna 1) w dn.14 maja 2022 r. Planowo rozpocznie się o godzinie 10:00. Powinnaś przyjść wcześniej, pomiędzy 9:30 – 9:50, wtedy będziesz mogła spokojnie podpisać listę i potwierdzić swoje dane.

poniżej dalsza część artykułu

Wcześniej poczytaj o Święcie Róży i przygotuj przemowę na jego otwarcie. Nie przejmuj się, nie musi być długa. Im bardziej Twoja, tym lepsza. A i jak nie wiesz od czego zacząć, to podpowiadamy, że ,,dzień dobry’’ zazwyczaj działa (,,Witam’’ i ,,Szanowni Państwo’’ też dają radę).

Jak będzie wyglądał Casting?

Najpierw zaprosimy wszystkie Kandydatki na salę, przedstawimy Jury i powiemy co i jak dalej. Potem będziemy rozpocznie się I ETAP STACJONARNY, który będzie się składał z następujących części: wykonania zdjęć, krótkiej autoprezentacji, rozmowy z Kandydatką, prezentacji krótkiej wypowiedzi – przemowy otwierającej Święto Róży (max. 3 minuty).

Na koniec Jury wybierze Kandydatki, które przejdą do II ETAPU. Pamiętaj, Jury to profesjonaliści, a przy okazji mili ludzie i nie gryzą (no chyba, że zostaną sprowokowani)!

Jak będzie wyglądać II ETAP?

II etap Castingu będzie składał się z następujących części: rozmowy, zadania aktorskiego, krótkiej improwizowanej wypowiedzi na zadany temat. Możliwe, że jeszcze raz zrobimy Ci kilka zdjęć.

Kiedy poznam wyniki Castingu?

Jury po obradach zaprosi wszystkie Kandydatki i przedstawi im swój werdykt. Uwaga! Po Castingu nowa Królowa ma swoją pierwszą sesję zdjęciową.

To by było na tyle. Jeśli nadal masz wątpliwości to bez chwili wahania jeszcze raz przeczytaj regulamin. Coś wciąż jest niejasne? Wyślij maila do Koordynatorki. Nawet przyszła Królowa może czegoś nie wiedzieć.

(Kutnowski Dom Kultury)

reklama

Warto przeczytać:

reklama