reklama
reklama

Kto zostanie nową Królową Róż? Wciąż można zgłosić się na casting

To już ostatni dzwonek na zgłoszenia do castingu na tegoroczną Królową Róż. Do 24 kwietnia przyjmowane są zgłoszenia mailowe. Zatem, jeśli macie marzenie, aby zostać Królową, to serdecznie zapraszamy. Wystarczy spełnić dwa podstawowe warunki:

- R E K L A M A -

1. urodziłaś się w Kutnie albo tutaj mieszkasz lub uczysz się,
2. najpóźniej w dniu castingu masz ukończone 18 lat

Reszta to już prościzna:
1. Czytelnie wypełniasz Kartę zgłoszeniową.
2. Dołączasz do niej dwa zdjęcia – portretowe i całej sylwetki
3. Nagrywasz i wysyłasz nam nagranie wideo, które ma:
a) trwać od 1 do 3 minut;
b) zawierać autoprezentację odpowiadającą na poszczególne punkty:
– imię i nazwisko, wiek,
– wykształcenie i zainteresowania
– odpowiedź na pytanie: Dlaczego to właśnie Ty powinnaś zostać Królową Róż?

- R E K L A M A -

Zgłoszenia przyjmowane będą TYLKO drogą mailową do 24 kwietnia 2024 r. na adres: olgastanislawska@kdk.net.pl

Zapisz w kalendarzu! Jeśli Twoje zgłoszenie będzie kompletne, z radością zaprosimy Cię na Casting stacjonarny w Kutnowskim Domu Kultury 27 kwietnia 2024 r. Planowo rozpocznie się o godzinie 10:00. Powinnaś przyjść wcześniej, pomiędzy 9:30 – 9:50, wtedy będziesz mogła spokojnie podpisać listę i potwierdzić swoje dane.

- R E K L A M A -

Wcześniej poczytaj o Święcie Róży i przygotuj przemowę na jego otwarcie. Nie przejmuj się, nie musi być długa. Im bardziej Twoja, tym lepsza. Podpowiadamy – poszukaj zdjęć i nagrań z różanymi poprzedniczkami, będą źródłem inspiracji; znajomość pocztu Królowych mile widziana.

Jak będzie wyglądał Casting?
Najpierw zaprosimy wszystkie Kandydatki na salę, przedstawimy Jury i powiemy co i jak dalej. Potem będziemy rozpocznie się I ETAP STACJONARNY, który będzie się składał z następujących części: wykonania zdjęć, krótkiej autoprezentacji, rozmowy z Kandydatką, prezentacji krótkiej wypowiedzi – przemowy otwierającej Święto Róży (max. 3 minuty).
Na koniec Jury wybierze Kandydatki, które przejdą do II ETAPU. Pamiętaj, Jury to profesjonaliści, a przy okazji mili ludzie, nie trzeba się ich bać.

Jak będzie wyglądać II ETAP?
II etap Castingu będzie składał się z następujących części: rozmowy, zadania aktorskiego, krótkiej improwizowanej wypowiedzi na zadany temat. Możliwe, że jeszcze raz zrobimy Ci kilka zdjęć.

Kiedy poznam wyniki Castingu?
Jury po obradach zaprosi wszystkie Kandydatki i przedstawi im swój werdykt. Uwaga! Po Castingu nowa Królowa ma swoją pierwszą sesję zdjęciową.

(Kutnowski Dom Kultury)

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: