Kto zostanie nowym dyrektorem PUP? Starosta ogłosił konkurs

Starosta Kutnowski Daniel Kowalik ogłosił konkurs na dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy w Kutnie. Kandydaci mają czas na zgłoszenie do 26 listopada.

- R E K L A M A -

Przypomnijmy, w połowie sierpnia starosta Daniel Kowalik podjął decyzję o odwołaniu Małgorzaty Kochańskiego ze stanowiska Dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy w Kutnie.

Przyczyną odwołania była utrata zaufania, która została uzasadniona w dokumencie dotyczącym odwołania. Pani Małgorzata Kochańska przestała pełnić funkcję dyrektora PUP, z tymże nadal pozostaje w stosunku pracy z Powiatowym Urzędem Pracy – mówił wówczas Dariusz Jabłoński, sekretarz powiatu.

- R E K L A M A -

Teraz ogłoszono konkurs na to stanowisko. Kandydat na dyrektora pośredniaka w Kutnie musi m.in. posiadać wykształcenie wyższe, co najmniej 3-letni staż pracy w publicznych służbach zatrudnienia lub co najmniej 5-letni staż pracy w innych instytucjach rynku pracy. Pełna lista wymagań niezbędnych i dodatkowych znajduje się w BIP-ie Starostwa.

Kandydaci na złożenie niezbędnych dokumentów mają czas do 26 listopada 2019.

- R E K L A M A -
reklama

Znamy komisję konkursową

Zarządzeniem starosty kutnowskiego Daniela Kowalika, w komisji konkursowej w celu wyłonienia kandydata na stanowisko dyrektora PUP-u znajdą się: Marek Jędrzejczak – przedstawiciel Zarządu Powiatu Kutnowskiego (przewodniczący komisji), Tomasz Walczewski – przedstawiciel Zarządu Powiatu Kutnowskiego (wiceprzewodniczący komisji), Dariusz Jabłoński – przedstawiciel Starostwa Powiatowego w Kutnie, Monika Flisiuk – przedstawiciel Starostwa Powiatowego w Kutnie, Grzegorz Andrzejczak – przedstawiciel Powiatowej Rady Rynku Pracy w Kutnie.

reklama
- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: