Kto zostanie tegoroczną Królową Róż? Zgłoś się na casting

Już 22 kwietnia 2023 roku odbędzie się casting na Królową Róż 2023. Zgłoszenia można wysyłać do 19 kwietnia. Czas ucieka!

- R E K L A M A -

Co warte przypomnienia, Królową może zostać kobieta, która urodziła się w Kutnie albo tutaj mieszka lub uczy się, a także najpóźniej w dniu castingu ma już ukończone 18 lat. Więcej informacji o castingu, a także karty zgłoszeniowe znajdują się na stronie internetowej Kutnowskiego Domu Kultury

Królową się jest, a nie bywa!

Niedawno informowaliśmy o specjalnym wideo, które promuje tegoroczny casting na Królową Róż. Jego hasłem przewodnim jest „Królową się jest, a nie bywa!”.

„Podczas realizacji zdjęć było dużo śmiechu, a współpraca przebiegała wzorowo mimo kapryśnej, marcowej pogody. Liczymy na to, że film się spodoba, a po publikacji zainteresowanie castingiem znacznie wzrośnie” – mówi Robert Strębski, specjalista ds. organizacji i promocji KDK.

- R E K L A M A -

W rolach głównych wystąpiły cztery Królowe Róż z ubiegłych lat. Myślą przewodnią filmu jest hasło: „Królową się jest, a nie bywa!”. Ma to podkreślić fakt, że tytuł Królowej Róż w Kutnie jest niezbywalny. Raz wybrane, dziewczyny pozostają ambasadorkami Święta Róży i Miasta Kutno już na zawsze. W koronie może być do twarzy każdej kutniance.

W klipie promocyjnym wystąpiły Marta Fryz – Królowa Róż 2013, Magdalena Koniuszy – Królowa Róż 2015, Julia Kaźmierczak – Królowa Róż 2018 i Kaja Górska – Królowa Róż 2021.

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: