Wiadomości KutnoPolitykaKtóry kandydat zdobył najwięcej, a który najmniej głosów?

Który kandydat zdobył najwięcej, a który najmniej głosów?

Znamy już pełne wyniki głosowania do Sejmu RP w naszym okręgu (Sieradz nr 25). Poniżej prezentujemy ilość głosów na poszczególnych kandydatów.

- Reklama -

Na tę chwilę, według wstępnych danych Kutno w Sejmie będą reprezentować: Tomasz Rzymkowski, Tadeusz Woźniak i Paulina Matysiak.

- Reklama -

Wkrótce powinniśmy poznać dokładny podział mandatów. Przypomnijmy, z naszego okręgu do Parlamentu dostanie się 12 kandydatów.

reklama

Prawo i Sprawiedliwość (49,81%):

- Reklama -

LICHOCKA Joanna Katarzyna – 45 823 głosów
POLAK Piotr Stanisław – 34 056 głosów
RYCHLIK Paweł Piotr – 25 246 głosów
RZYMKOWSKI Tomasz Piotr – 20 752 głosów
WOŹNIAK Tadeusz Jacek – 17 923 głosów
MATUSZEWSKI Marek – 13 392 głosów
MATEUSIAK-PIELUCHA Beata Anna – 13 030 głosów
CIEBIADA Krzysztof – 10 770 głosów
WIECZOREK Iwona Małgorzata – 9 147 głosów
WOJCIECHOWSKI Waldemar Jan – 8 475 głosów
KALETA Paweł Tomasz – 5 574 głosów
GÓRCZYŃSKI Andrzej Robert – 4 181 głosów
KOŁOSZCZYK Olga Anna – 3 797 głosów
RZYMKOWSKA Ewa – 3 254 głosów
NOWAK Krzysztof Jan – 2 576 głosów
PAPROTA Katarzyna – 2 155 głosów
WALCZAK Sławomir – 1 979 głosów
TWARDOWSKA Monika Malwina – 1 420 głosów
KRZAK Michał Bazyli – 1 361 głosów
GAŁKA Mariusz – 1 229 głosów
CHADRYŚ Iwona – 1 075 głosów
RATYŃSKA Elżbieta Beata – 804 głosów
KAŹMIERCZAK Wieńczysław Jerzy – 663 głosów
WRZAŁA Sylwia Marianna – 563 głosów

Koalicja Obywatelska (20,48%)

TOMCZYK Cezary Józef – 44 217 głosów
JOŃSKI Dariusz – 11 999 głosów
HANAJCZYK Agnieszka Małgorzata – 10 535 głosów
RĄKOWSKI Krzysztof Gabor – 5 742 głosów
OWCZAREK Andrzej – 4 741 głosów
GRABARCZYK Małgorzata Iwona – 4 499 głosów
LEWANDOWSKA Iwona Elżbieta – 1 682 głosów
GIERULA Artur – 1 202 głosów
LIPIŃSKA Anna – 1 056 głosów
PABICH Michał Marian – 966 głosów
LEWERA Jacek Witold – 904 głosów
MATUSIAK Karolina Daria – 877 głosów
KĄCKI Tomasz Bernard – 837 głosów
ZIELIŃSKA Beata Maria – 748 głosów
WRÓBEL Katarzyna Renata – 728 głosów
KOWALCZYK Michał Marcin – 620 głosów
WÓJCIK Zbigniew – 494 głosów
STRUMIAN Edyta Grażyna – 491 głosów
WOLNA Katarzyna Kinga – 455 głosów
SEWERYN Piotr Jacek – 451 głosów
SIERADZKI Marcin Miłosz – 303 głosów
OKOŃ-WYDER Nina Barbara – 282 głosów
JESIONOWSKA Barbara Maria – 237 głosów
JACHIMEK Marek Grzegorz – 202 głosów

reklama

Lewica (11,98%)

MATYSIAK Paulina – 16 757 głosów
OLEJNICZAK Cezary Roman – 14 575 głosów
GRYGLEWSKI Marek Józef – 3 876 głosów
IDZIKOWSKI Wiktor – 2 498 głosów
KAŹMIERSKA-MAŁYSKA Iwona Monika – 2 490 głosów
SIKORA Anna Iwona – 1 557 głosów
KARPIŃSKI Marcin – 1 338 głosów
PIETRZAK Michał Damian – 1 205 głosów
BŁASZCZYK Anna Maria – 1 163 głosów
SKOCZYLAS Adrian – 1 076 głosów
WALUDA Henryk – 962 głosów
LORENC Patryk – 896 głosów
PŁÓCIENNIK Marek – 891 głosów
RAJ Przemysław – 760 głosów
WALCZAK Sebastian Bartosz – 748 głosów
KOŚCIAN Monika – 743 głosów
WOLSKA Anna Maria – 623 głosów
ZIĘBA Piotr – 581 głosów
BORKIEWICZ Kinga – 540 głosów
LEWICKA Zdzisława Teresa – 534 głosów
GRABSKI Rafał – 430 głosów
BUNDZYLAK-DĄBROWSKA Agnieszka Czesława – 315 głosów
JĘDRYSIAK-URBAŃSKA Olga – 302 głosów
CIUBORSKI Piotr Krzysztof – 256 głosów

Polskie Stronnictwo Ludowe (10,29%)

BEJDA Paweł Jan – 14 161 głosów
ZIĘBA-GZIK Jolanta – 7 096 głosów
STĘPIEŃ Andrzej Paweł – 4 601 głosów
WOŹNIAK Tomasz – 3 348 głosów
NOWAK Adam Paweł – 3 106 głosów
NAWROCKA Elżbieta Renata – 2 565 głosów
STASIAK Zbigniew Marek – 1 631 głosów
BEDNAREK Ewa – 1 204 głosów
JAROTA Bogdan Ryszard – 1 185 głosów
PACHOLSKI Michał Tomasz – 1 164 głosów
PLEWIŃSKI Paweł Krzysztof – 1 146 głosów
GRZEGORY Adam – 701 głosów
ROMANOW-PRZYBYLAK Justyna Agnieszka – 636 głosów
KRAWCZYK Marek Jan – 603 głosów
ŁABĘDZKI Marcin – 582 głosów
KRAWCZYK Ewa Anna – 554 głosów
MORGA Agnieszka – 505 głosów
KACZOROWSKA Maria – 464 głosów
JANKOWSKI Marek – 445 głosów
ŻÓRAW Andrzej – 369 głosów
TERKA Michał Waldemar – 359 głosów
KARNISZEWSKI Andrzej – 332 głosów
CZUPRYNIAK Danuta – 322 głosów
BŁACH Alina – 294 głosów

reklama

Konfederacja (5,88%)

WALCZAK Izabela Anna – 12 079 głosów
OWCZAREK Łukasz Mikołaj – 3 463 głosów
KANIEWSKI Andrzej – 1 490 głosów
MATUSIAK Ewelina – 1 126 głosów
OŻADOWICZ Łukasz Artur – 979 głosów
SOBCZAK Justyna – 858 głosów
KĘDZIAK Joanna – 763 głosów
GIEROWSKI Rafał – 745 głosów
NOWAK Wojciech Damian – 682 głosów
WOLNIEWICZ Adam Jan – 646 głosów
ZAJĄC Mateusz Mariusz – 546 głosów
SKOWRONEK Angelika – 477 głosów
KOCIŃSKI Konrad Piotr – 458 głosów
DYONIZIAK Dariusz – 443 głosów
KARDAS Rafał Andrzej – 421 głosów
ZIEMBA Aleksandra Anna – 378 głosów
ROSIŃSKA Natalia Paulina – 322 głosów
GOGULSKA Malwina Anna – 294 głosów
GACKOWSKA Weronika – 273 głosów
SZCZEŚNIAK Katarzyna Dorota – 273 głosów
HEJNIAK Sebastian Patryk – 206 głosów
WASIEWICZ Magdalena Ewa – 132 głosów

Bezpartyjni Samorządowcy (1,56%)

SKUPIŃSKI Przemysław Szczepan – 1 511 głosów
MATUSIAK Emilia – 797 głosów
PLACEK-KUJAWSKA Beata Urszula – 555 głosów
PIETRZAK Jacek – 430 głosów
TOBOLCZYK Przemysław Bogusław – 374 głosów
KOLĘDA Magdalena – 347 głosów
BACZYŃSKA-SOCHA Monika Magdalena – 329 głosów
OWCZAREK Katarzyna – 290 głosów
GAWRON Jakub Mateusz – 243 głosów
BORYS Jerzy – 231 głosów
FURMAŃCZYK Natalia Ewa – 214 głosów
DOMINIAK Mariusz Janusz – 209 głosów
KLIMKIEWICZ Jakub Marcin – 204 głosów
CHRUŚCIEL Agnieszka Anna – 197 głosów
GOŹDZIEWICZ Wojciech Stanisław – 182 głosów
SYNCEREK Joanna Agnieszka – 174 głosów
BARAŃSKA Lucyna Stanisława – 158 głosów
KLIMKIEWICZ Edyta Zofia – 156 głosów
GOŹDZIK Marcin Witold – 149 głosów
BARANIAK Monika – 148 głosów
MAJKOWSKI Marcin Tomasz – 90 głosów
NEUMAN Michał Andrzej – 86 głosów
SABELA Mariusz Tomasz – 57 głosów
ROBACZYŃSKI Adrian Piotr – 52 głosów

reklama

- Reklama -
reklama

Nie przegap:

reklama

Przeczytaj także inne wiadomości z Kutna i okolic: