reklama
reklama
reklama
reklama

Kutnianie kochają róże. Rusza kolejna akcja „WyRÓŻnij się”

Jesteś miłośnikiem róż i chcesz pokazać całemu miastu swoją pasję? Weź udział w VII już edycji naszej akcji. Pochwal się swoimi różami! Kutnowski Dom Kultury zupełnie bezpłatnie wykona profesjonalne zdjęcia Tobie i Twoim różom!

- R E K L A M A -

Akcja „WyRÓŻnij się!” zainicjowana w czerwcu 2017 roku, to przedsięwzięcie o charakterze społecznym, angażujące naszych mieszkańców w tworzenie różanego miasta.

W ramach akcji, wszyscy Ci, którzy posiadają róże w swoich ogrodach i ogródkach mogą się nimi oficjalnie pochwalić – galeria profesjonalnych, wykonanych przez naszego fotografa zdjęć kutnowskich pasjonatów wraz z efektem ich różanej uprawy będzie dostępna w naszych mediach społecznościowych oraz na stronie Święta Róży lub również w różnych publikacjach dotyczących promocji Miasto Kutno!

- R E K L A M A -

— Projekt od samego początku cieszył się dużym zainteresowaniem i aktywnością użytkowników, dzięki czemu wiemy, że mieszkańcy Kutna chętnie angażują się w tworzenie wizerunku różanego miasta — komentują przedstawiciele Kutnowskiego Domu Kultury.

Zgłoszenia: tel. 24 2542137, email: sekretariat@kdk.net.pl lub osobiście sekretariat KDK, ul. Żółkiewskiego 4.

Uwaga! Zgłoszenia są przyjmowane wyłącznie od osób, których róże znajdują się na terenie MIASTA KUTNO!

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: