reklama

Kutnianie na Marszu Miliona Serc w Warszawie – ZDJĘCIA

Na dwa tygodnie przed wyborami parlamentarnymi w Warszawie odbywa się Marsz Miliona Serc. Na wydarzeniu organizowanym przez Platformę Obywatelską nie brakuje mieszkańców Kutna i regionu.

- R E K L A M A -

Zgromadzenie, które do Warszawy przyciągnęło prawdziwe tłumy z całej Polski, rozpoczęło się na rondzie Dmowskiego. Później uczestnicy przejdą ul. Marszałkowską, Świętokrzyską, al. Jana Pawła II i dojdą do ronda „Radosława”. Jak podaje TVN24, zakończenie zgromadzenia planowane jest na godzinę 16.

— Niemożliwe stało się możliwym. Kiedy widzę to morze serc, kiedy widzę te setki tysięcy uśmiechniętych twarzy to dobrze czuje, że przychodzi ten przełomowy moment w historii naszej Ojczyzny — mówił ze sceny Donald Tusk, lider Platformy Obywatelskiej.

- R E K L A M A -

Głos zabrali także m.in. Rafał Trzaskowski, czy liderzy Lewicy Włodzimierz Czarzasty i Robert Biedroń, Michał Kołodziejczak z AgroUnii czy Jurek Owsiak z WOŚP.

W Warszawie nie brakuje osób z Kutna i regionu. Obecni są zarówno mieszkańcy, jak i politycy m.in. Jacek Sikora, kandydat Koalicji Obywatelskiej z ostatniego miejsca do Sejmu RP czy działaczka PO i szefowa biura senatora Krzysztofa Kwiatkowskiego, Martyna Stasiak.

Zdjęcia z Warszawy:
- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: