reklama

Kutnianin schował amfetaminę w… jajku niespodziance!

Mundurowi z Ruchu Drogowego zatrzymali 26-letniego mężczyznę, który posiadał przy sobie ponad 6 gramów amfetaminy ukrytych w żółtym opakowaniu z jajka niespodzianki. Grozi za to kara do 3 lat więzienia. Mężczyzna wpadł, podczas rutynowej kontroli drogowej. Był również poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności.

- R E K L A M A -

17 stycznia 2018 roku funkcjonariusze Ruchu Drogowego patrolując ulice miasta zauważyli samochód scoda felicia, który zatrzymał się przy jednym ze sklepów do którego udał się pasażer z tego samochodu. Mundurowi postanowili wylegitymować kierowcę, jednak ten na widok podjeżdżającego radiowozu nagle próbował odjechać. Policjanci zatrzymali mężczyznę do kontroli. Okazało się, że 26 letni mieszkaniec Kutna nie posiadał przy sobie dokumentów od samochodu, ani prawa jazdy. Ponadto mężczyzna był poszukiwany 4 podstawami do odbycia kary pozbawienia wolności.

Podczas wykonywania czynności z 26 letnim mężczyzną ze sklepu wyszedł pasażer scody. Mężczyzna ten podszedł do kolegi i podał mu papierosa, a w zamian w zaciśniętej dłoni otrzymał żółte opakowanie z jajka z niespodzianką. Na szczęście czujni policjanci przechwycili zawartość. Wnętrze żółtego opakowania na prawdę było niespodzianką, ponieważ zamiast zabawki ukryte tam były narkotyki – mówi st. asp. Edyta Machnik z KPP Kutno.

Po wstępnym badaniu okazało się, że jest to amfetamina, której łącznie zabezpieczono ponad 6 gramów. Mężczyźni w wieku 26 i 22 lat zostali zatrzymani i osadzeni w policyjnym areszcie. W dniu dzisiejszym 26-latek usłyszy zarzut posiadania środków odurzających natomiast 22-letni mężczyzna może odpowiadać za pomaganie koledze w uniknięciu odpowiedzialności karnej poprzez próbę zatarcia śladów za co grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

- R E K L A M A -

źródło: KPP Kutno

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: