Kutnianin wystąpi w Wielkim Finale Roku „Jaka To Melodia?”

Kutnianin Jacek Kurnatowski w Nowy Rok wystąpi w Wielkim Finale Roku „Jaka To Melodia?”. Trzymamy kciuki!

- R E K L A M A -

1 stycznia 2023 roku, Jacek Kurnatowski wystąpi w Wielkim Finale Roku programu „Jaka to melodia”. Na zdjęciu wśród trójki najlepszych z najlepszych 2022. Jacek wystartuje z trzeciego miejsca. Które ostatecznie zajmie? Trzymamy kciuki i zapraszamy przed telewizory.

Emisja 1 stycznia 2023 o godzinie 17.30 w TVP1.

- R E K L A M A -

Warto wspomnieć, że kutnianin wygrał w wielkim finale października. Odpowiadał bezbłędnie i po odgadnięciu wszystkich tytułów, zostało mu jeszcze dziesięć sekund do wykorzystania.

— Dziękuję wszystkim, którzy trzymali za mnie kciuki, którzy mnie oglądali. Dziękuję produkcji za zaproszenie — komentował Jacek Kurnatowski w rozmowie z prowadzącym Rafałem Brzozowskim.

- R E K L A M A -

W sumie Jacek Kurnatowski w „JTM?” wygrał 122 100 złotych. Przypomnijmy, że Jacek największe sukcesy odnosił w 2017 roku uzyskując tytuły Mistrza Maja oraz Mistrza Wiosny, zdobywając przy tym prestiżową Złotą Nutkę.

Jaka to melodia? – to polski teleturniej o tematyce muzycznej oparty na amerykańskim formacie Name That Tune, emitowany na antenie TVP1 od 4 września 1997 roku. Przez wiele lat program prowadził Robert Janowski, obecnie muzyczne zmagania prowadzi Rafał Brzozowski.

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: