reklama

Kutno Biega zaprasza: „Aktywność sportowa = zdrowie”

Stowarzyszenie KUTNO BIEGA od lat organizuje zajęcia sportowe promując formę ruchu – bieganie. Jednak nie tylko miłośnicy tej dyscypliny przychodzą na zajęcia, ale także pasjonaci nordic walking. Systematycznie uczestnikami są też całe rodziny dające przykład swoim dzieciom, poprzez aktywne spędzanie czasu. Tym bardziej wskazany, bo wiele miesięcy nastąpiły ograniczenia przez pandemię.

- R E K L A M A -

Stowarzyszenie włącza się w realizację różnych inicjatyw, a także korzysta
z dofinansowań ze środków publicznych. Obecnie realizuje zadanie publiczne związane z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, „Wojewódzki Program Mikrograntów na rzecz walki z COVID-1 9 „, obszar: Kultura fizyczna i sport, pt. ,,Aktywność sportowa = zdrowie„.

Zajęcia mają na celu promocję zdrowego i aktywnego trybu życia poprzez bieganie, inne ćwiczenia z wykorzystaniem siłowni zewnętrznych, sprzętu zakupionego w ramach realizacji zadania oraz zajęcia teoretyczne z dietetykiem i trenerem personalnym. W treningach uczestniczą osoby, w różnym wieku i o różnym stopniu zaawansowania kondycji sportowej.

- R E K L A M A -

Cały czas można dołączyć! Szczegółowe informacje są w wydarzeniu utworzonym na fb: Aktywność sportowa = zdrowie” lub kutnobiega@wp.pl. Spotykamy się do końca października na zajęciach bbl – BiegamBoLubię Kutno – Stadion Miejski, wtorek godzina 18.30 i cały rok w sobotę podczas parkrun – Parku Wiosny Ludów o godzinie 9.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć, może jeszcze ktoś będzie chętny na aktywne spędzenie czasu, pogoda na razie dopisuje, piękna jesień sprzyja aktywności na świeżym powietrzu.
- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: