Kutno pokochało „ItaloDisco”. Tłumy na spotkaniu z Paolo Marincolo – ZDJĘCIA

W niedzielne południe w Kutnowskim Domu Kultury zagościły włoskie rytmy i taneczny entuzjazm za sprawą wyjątkowego gościa, Paolo Marincolo – włoskiego nauczyciela tańca i choreografa, który zdobył ogromną popularność dzięki swojemu układowi do przeboju The Kolors – „ItaloDisco”.

- R E K L A M A -

Marincolo, to obecnie gwiazda mediów społecznościowych, skąd na co dzień inspiruje ponad milion obserwatorów na TikToku. Zawitał do Polski po raz pierwszy. Jego wizyta w Kutnie była możliwa dzięki zaproszeniu ze strony Kutnowskiego Domu Kultury, co sprawiło, że miłośnicy tańca mieli okazję z bliska poznać talent i energię tego wyjątkowego artysty.

Niezapomnianym momentem spotkania było również symboliczne nadanie Marincolo tytułu „Polaka”. Robert Strębski, reprezentujący Kutnowski Dom Kultury wręczył artyście szalik Polski, podkreślając tym samym, jaką popularnością cieszy się w Polsce.

- R E K L A M A -

Paolo Marincolo odpowiadał na pytania publiczności

Spotkanie z Marincolo to nie tylko taniec i choreografia, ale także okazja do osobistego zadania pytania oraz zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcia z artystą. Fani nie tylko z Kutna zjawili się, by uczestniczyć w wydarzeniu, które było unikalną okazją do bliższego kontaktu z włoskim mistrzem tańca.

- R E K L A M A -

Spotkanie z Paolo Marincolo w Kutnowskim Domu Kultury było nie tylko artystycznym przeżyciem, ale także wyjątkową okazją do integracji. Każdy uczestnik wydarzenia miał okazję zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia z Paolo Marincolo.

Wspólny taniec z Marincolo pod napisem I❤️KUTNO przyciągnął tłumy

Ponadto, po oficjalnym spotkaniu, wszyscy miłośnicy tańca mieli okazję wziąć udział we wspólnym tańcu pod napisem „I❤️KUTNO”. Razem z Paolo Marincolo wszyscy zatańczyli do rytmów ITALODISCO!

(KDK, fot. Adam Pietrusiak)


- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: