reklama
reklama

Kutno przejęło część terenów Małej Ligi Baseballowej

Kutno oficjalnie ponownie stało się właścicielem części terenów Małej Ligi Baseballowej. Porozumienie w sprawie przejęcia prawie 7ha terenów zlokalizowanych przy ul. Kościuszki podpisali prezydent Kutna Zbigniew Burzyński oraz prezes Fundacji „Polska Mała Liga Baseballowa” Stephan Donald Keener.

- R E K L A M A -

Miasto do tej pory wydzierżawiało Fundacji cały teren. Porozumienie spowoduje, że z dzierżawy wykreślona zostanie nowo wydzielona działka, która wchodzi w skład kompleksu Centrum Małej Ligi w Kutnie.

― Dotychczas korzystanie z obiektu było nieco ograniczone. Teraz dzięki przejęciu tych działek, będziemy mogli wykorzystać tereny na różne sposoby. Na przykład do organizowania miejskich imprez, a w niedalekiej przyszłości może do rozbudowania Aquaparku Kutno o zewnętrzne baseny ― podkreślił prezydent Zbigniew Burzyński.

- R E K L A M A -

Wydzielona działka ma prawie 7ha powierzchni i jest bardzo dobrze zlokalizowana. Podczas podpisania stosownej umowy w Urzędzie Miasta obecny był przedstawiciel Małej Ligi Baseballowej Bartłomiej Sochacki.

(UM Kutno)

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: