reklama
reklama

Kutno wspiera Ukrainę. „Mamy nadzieję, że zbrodnicza agresja Putina zostanie powstrzymana”

Tak, jak wszyscy obywatele w kraju jesteśmy bardzo zaniepokojeni sytuacją międzynarodową i głębokim kryzysem bezpieczeństwa europejskiego – władze Kutna wydały komunikat w sprawie rosyjskiego ataku na Ukrainę.

Władze Kutna wydały komunikat w sprawie ataku Rosji na Ukrainę:

- R E K L A M A -

„Niestety, mimo podejmowanych przez światowych liderów wysiłków dyplomatycznych, nie udało się powstrzymać rosyjskiej agresji na Ukrainę. Tak, jak wszyscy obywatele w kraju jesteśmy bardzo zaniepokojeni sytuacją międzynarodową i głębokim kryzysem bezpieczeństwa europejskiego.

Wyrażamy zdecydowany sprzeciw wobec jakichkolwiek przejawów agresji militarnej na arenie międzynarodowej, tym bardziej, że ma to miejsce w bezpośrednim sąsiedztwie granic naszego państwa. To pogwałcenie stabilności Europy i międzynarodowego pokoju.

- R E K L A M A -

W tym trudnym czasie solidaryzujemy się z obywatelami Ukrainy, a w szczególności z przebywającymi na terenie naszego miasta, którzy z dala od rodzinnych domów muszą przeżywać te tragiczne wydarzenia. Jesteśmy przekonani, że mieszkańcy Kutna okażą im współczucie i wsparcie adekwatne do powagi sytuacji. To, czego najbardziej nam teraz potrzeba to jedności, solidarności i pokoju. Mamy wielką nadzieję, że zbrodnicza agresja Putina zostanie powstrzymana.”

Zbigniew Burzyński
Prezydent Miasta Kutno

Mariusz Sikora
Przewodniczący Rady Miasta Kutno

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: